Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

18 listopada 2022

Igrzyska Dzieci. Rywalizacja dziewcząt w piłce ręcznej

fot. Jakub Cegiełka

fot. Jakub Cegiełka

18 listopada 2022 roku w hali widowiskowo - sportowej w Szubinie odbył się mecz piłki ręcznej dziewcząt o Mistrzostwo Gminy Szubin# w ramach Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Dzieci.

W rywalizacji wzięły udział tylko dwie drużyny: Szkoła Podstawowa w Rynarzewie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie. Lepsze okazały się dziewczęta z Szubina, które wygrały mecz 10:3.

Skład zwycięskiej drużyny: Julia Brzykca, Maja Hofman-Kamińska, Natasza Jakubowska, Nicola Janiak, Klaudia Jasińska, Klaudia Krajniewska, Anastazja Kwiatkowska, Martyna Majda, Milena Łyczywek, Martyna Pacała, Lena Pietraś, Natalia Pudłowska, Zofia Skała, Magdalena Wiekiera.

Nauczyciel: Ilona Nowakowska

Skład SP Rynarzewo: Zofia Bryła, Kornelia Buczkowska, Natalia Jakubowska, Hanna Jaskólska, Oliwia Jeleń, Maja Łuszczyk, Marcelina Maciejewska, Kamila Marciniak, Wiktoria Markiewicz, Agata Nakielska, Maria Paradowska, Blanka Stepień, Nicole Szmajda, Katarzyna Tyszkiewicz, Zuzanna Zielińska.

Nauczyciel: Anna Panert

Materiał: Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)