Dziś mamy 24 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Sport

24 czerwca 2019 0

Grand Prix Szubina w rzucie podkową. Za nami drugi turniej

W niedzielę przy Orliku na ul. Mostowej w Szubinie odbył się drugi turniej z cyklu # Grand Prix Szubina w rzucie podkową.

(czytaj więcej)
24 czerwca 2019 1

Międzynarodowy Dzień Jogi. Aktywne spędzanie czasu wolnego

W niedzielne popołudnie na nakielskiej przystani odbył się # Międzynarodowy Dzień Jogi.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2019 1

Victoria z przytupem zakończyła sezon. I dzięki temu awansowała w tabeli

W ostatnim meczu tegorocznych rozgrywek A –klasy w grupie II, Victoria Kołaczkowo# na własnym boisku podejmowała Noteć Gębice. Dzięki wygranej, piłkarze zakończyli sezon na 10 miejscu w tabeli.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2019 2

Dzień Skórzewa. Jak zawsze pod znakiem sportowych emocji!

Jak co roku do malowniczej, trochę zapomnianej miejscowości zjechali się miłośnicy sportu i rekreacji.# Za kolejny Dzień Skórzewa odpowiedzialna była tradycyjnie inicjatywa społeczna MK-Organizacyjnie wraz z wsparciem Dominika Kalinowskiego.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2019 0

Czerwcowy spływ kajakowy. Uczestnikom dopisała słoneczna aura

Klub Turystyki "Noteć" z Występu zaprosił 26 uczestników na spływ kajakowy z # Rynarzewa do Nakła n. Not.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2019 3

Szubinianka – Łokietek Brześć Kujawski. Gradobicie w Szubinie

Miniona sobota była nerwowa. Już od piątku wielu mieszkańców Szubina dostawało smsy z ostrzeżeniem o prawdopodobieństwie wystąpienia silnych burz i gradobicia na terenie gminy.# Wprawdzie burza przeszła bokiem, ale gradobicie nas nie ominęło. Przynajmniej tych, którzy postanowili wybrać się na mecz Szubinianki. Miejscowy LKS przegrał z hukiem, prawie burzowym.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2019 0

Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Natalia Staśkiewicz Brązową Medalistką

W dniach 15 – 16 czerwca 2019 roku na stadionie AZS Łódź odbył się Ogólnopolski Finał XXV Edycji Czwartków Lekkoatletycznych#, w których udział wzięło 85 miast z Polski około 3 tysięcy uczestników w tym reprezentacja Szubina składająca się z 20 najlepszych zawodników.

(czytaj więcej)
16 czerwca 2019 0

Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. 30 klubów wzięło udział

W dniu 15 czerwca 2019 r. w Świeciu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF#, w których udział wzięło 30 Klubów Karate.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2019 0

UKS Wyspiański Szubin. Zdobyli 9 medali

W niedzielę 9 czerwca 2019r. na stadionie w Szubinie odbyły się II zawody z cyklu GRAND PRIX POMORZA-KUJAW-PAŁUK w lekkiej atletyce dzieci.

(czytaj więcej)
14 czerwca 2019 0

Spływ kajakowy z okazji Dni Szubina. Akcja zakończyła się sukcesem

W sobotę 8 czerwca odbył się spływ kajakowy szlakiem Obszaru Chronionego Krajobrazu Jezior # Żędowskich: od Sobiejuskiego, przez Żędowskie do Wąsoskiego, stanowiący jedną ze sportowo – rekreacyjnych atrakcji przygotowanych przez Burmistrza Szubina dla mieszkańców Gminy w ramach obchodzonych w miniony weekend „Dni Szubina”.

(czytaj więcej)
14 czerwca 2019 0

Warcaby Stupolowe. Mistrzostwa Szubina

W Szubińskim Domu Kultury odbyły się Mistrzostwa Szubina w Warcabach Stupolowych.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2019 0

Turniej par w brydżu sportowym. Poznaliśmy najlepszych zawodników

W niedzielę 9 czerwca w Szubińskim Domu Kultury odbył się # 65. Turniej par w brydżu sportowym na zapis maksymalny pod Patronatem Honorowym Burmistrza Szubina.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2019 4

II Zawody L.A. Dzieci Grand Prix Pomorza – Kujaw – Pałuk

Uczniowski Klub Biegacza w Szubinie z Urzędem Miejskim w Szubinie# w dniu 9 czerwca 2019 roku w ramach Dni Szubina byli organizatorami II Rzutu Grand Prix Pomorza – Kujaw – Pałuk Dzieci w Lekkiej Atletyce.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2019 0

Szachy błyskawiczne. XV finał mistrzostw Szubina

9 czerwca w Smolnikach odbył się finał XV mistrzostw Szubina# w szachach błyskawicznych dla zawodników z rankingiem międzynarodowym.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2019 0

Nie o remis chodziło. Szubinianka wróciła z jednym punktem

Piłkarze Szubinianki wrócili z Radziejowa bogatsi o punkt. Zazwyczaj remis zdobyty na wyjeździe # cieszy. Tym razem niestety nie.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2019 1

Czwórmecz Lekkoatletyczny. Zespół z Barcina zdeklasował rywali

7 czerwca 2019 roku z okazji przypadających Dni Szubina na tartanowej bieżni # Stadionu Miejskiego w Szubinie Urząd Miejski w Szubinie oraz Uczniowski Klub Biegacza w Szubinie byli organizatorami Czwórmeczu Lekko Atletycznego Dzieci.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2019 0

Mistrzostwa Szubina w Szachach. Sprawdź, kto stanął na podium

7 czerwca w Szubińskim Domu Kultury odbyły się mistrzostwa Szubina# juniorów i seniorów bez rankingu międzynarodowego w szachach błyskawicznych.

(czytaj więcej)
06 czerwca 2019 1

Powiatowa Olimpiada Niepełnosprawnych. Panowała sportowa i wesoła atmosfera

Dzisiaj, 6 czerwca od godziny 10:00 rozpoczęła się już 13 edycja Powiatowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych#, która została rozegrana na Stadionie Miejskim im. Klemensa Biniakowskiego w Nakle.

(czytaj więcej)
04 czerwca 2019 1

Gol w doliczonym czasie gry. Victoria Kołaczkowo z cennym zwycięstwem

Gol w doliczonym czasie gry dał Victorii Kołaczkowo cenne zwycięstwo w Orłowie.# To było jedno z najlepszych spotkań w 24 kolejce rozgrywek A - klasy.

(czytaj więcej)
04 czerwca 2019 0

Lider okazał się mocny. Powoli dobiegają końca rozgrywki B – klasy

Pojedynek lidera i trzeciej drużyny w tabeli obejrzeli kibice zgromadzeni przy # boisku sportowym w Zamościu. Iskra nie miała jednak szans w starciu z rozpędzoną Gwiazdą.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)