Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:

Sport

21 listopada 2017 16

Derby gminy Szubin. Znakomita pierwsza połowa zapewniła zwycięstwo Victorii

W ostatnim meczu rundy jesiennej na boisku w Kołaczkowie doszło do derbów gminy #Szubin. Pierwsza połowa spotkania przesądziła o zwycięstwie Victorii Kołaczkowo.

(czytaj więcej)
20 listopada 2017 7

Brydżowa trzecia liga i liga okręgowa. Czarni w górę tabeli, Bridge Team w dół

Po dwóch wysokich zwycięstwach i jednej porażce brydżyści Czarnych Nakło #awansowali z 16 na 14 miejsce w tabeli trzeciej ligi.

(czytaj więcej)

Strażacy grali w piłkę halową. Reprezentacja powiatu zajęła 5. miejsce

W dniach 6 i 8 listopada odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków # w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarzem tegorocznych mistrzostw była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie.

(czytaj więcej)
13 listopada 2017 2

Kolejne zwycięstwo Zorzy. 6 bramek na boisku w Zamościu

Miejscowa Iskra i ślesińska Zorza zmierzyły się ze sobą w 12 kolejce rozgrywek B – klasy na boisku # w Zamościu. Był to mecz sąsiadów tabeli, czyli piątej i szóstej drużyny obecnych rozgrywek.

(czytaj więcej)
13 listopada 2017 12

Gorące derby gminy Szubin. Nie zabrakło ani walki, ani goli

W 12 kolejce na boisku w Zalesiu doszło do najciekawszego meczu tej kolejki. Miejscowi Zieloni # podejmowali prezentującą znakomitą formę od początku sezonu Victorię Kołaczkowo.

(czytaj więcej)
13 listopada 2017 0

Rywalizowali o Puchar Młodzieżowej Rady Miejskiej. Który zespół go zdobył?

W piątek 10 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się Turniej Halowej #Piłki Nożnej o Puchar Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szubinie.

(czytaj więcej)
13 listopada 2017 1

Bieg dla uczczenia Święta Niepodległości. Udział wzięło ponad 60 osób

11 listopada 2017 roku tradycyjnie odbył się kolejny bieg dla uczenia Dnia Niepodległości w Szubinie.

(czytaj więcej)
13 listopada 2017 0

UKS Szachowa Dwójka podejmowała drużynę ŻTMS Baszty MOS II Żnin

W szubińskiej SP 2 rozegrano trzy mecze w ramach I rundy Drużynowych Mistrzostw #Regionu Kujawsko - Pomorskiego Związku Szachowego. W III lidze zespół UKS Szachowej Dwójki Szubin podejmował drużynę ŻTMS Baszty MOS II Żnin.

(czytaj więcej)
08 listopada 2017 0

Mistrzostwa w unihokeju zakończone. Znamy wyniki

7 listopada 2017 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Szubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu # Nakielskiego w Unihokeju Dziewcząt (rocznik 2002-2004).

(czytaj więcej)
08 listopada 2017 0

Nowy sezon czas zacząć. Pierwszym przeciwnikiem będzie ŻTMS Baszta Żnin

Zawodnicy klubu UKS Szachowa Dwójka Szubin trenujący w Szubińskim Domu Kultury rozpoczynają 12 listopada #nowy sezon rozgrywek w ramach III ligi DMR KPZSzach .

(czytaj więcej)
07 listopada 2017 0

Jesienny turniej brydżowy. Rywalizowało 21 par

5 listopada w Szubińskim Domu Kultury rozegrano 59. Turniej par w brydżu sportowym #na zapis maksymalny.

(czytaj więcej)
06 listopada 2017 9

Charytatywny bieg na stadionie. Udział wzięło prawie 160 osób!

Już po raz drugi szef Firmy GORDON z Zamościa, Jacek Gordon zorganizował na # Stadionie Miejskim w Szubinie Bieg Charytatywny w formie sztafety. Do udziału w niedzielnym biegu zgłosiło się 30 drużyn pięcioosobowych i dwie drużyny z czterema uczestnikami. W sumie wystartowało 158 zawodników.

(czytaj więcej)
06 listopada 2017 0

Warcabiści próbowali swoich sił na mistrzostwach województwa

5 listopada w bydgoskim MDK 1 odbyły się III Mistrzostwa Województwa w Grze #Błyskawicznej w Warcabach Stupolowych (100) z udziałem 4 zawodników z szubińskich sekcji szachowo - warcabowych.

(czytaj więcej)
06 listopada 2017 1

Doczekali się. To pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością!

W minioną sobotę piłkarze Szubinianki wygrali u siebie. I to jak efektownie. Jedna stracona #bramka nie robi żadnego wrażenia przy czterech strzelonych.

(czytaj więcej)
06 listopada 2017 0

Victoria pokonała swoją imienniczkę. Piłkarze błysnęli skutecznością

W 11 kolejce B – klasy grupy bydgoskiej Victoria Kołaczkowo podejmowała ostatnią w tabeli #Victorię Bydgoszcz. Inny wynik niż pewne zwycięstwo byłby niespodzianką.

(czytaj więcej)
05 listopada 2017 0

Mistrzostwa unihokeja. Walczyło siedem drużyn dziewcząt

W sobotę 4 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Szubinie odbyły się Mistrzostwa # Powiatu Nakielskiego w Unihokeju Dziewcząt (rocznik 2005 i młodsze).

(czytaj więcej)
02 listopada 2017 2

Pojechali w ciemno na Mistrzostwa. Dotarli do finału

Tym razem para Szubińska Piotr Błaszczyk i Włodzimierz Siuchniński po udanym turnieju w # Bydgoszczy udała się do Wałcza. Całkowicie w ciemno, na kompletnie nieznany teren bez wcześniejszego rozpoznania. Nasza para deblistów była tam wielką niewiadomą.

(czytaj więcej)
31 października 2017 0

Grali w piłkę ręczną. Chłopcy z Rynarzewa zdobyli mistrzostwo!

30 października 2017 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Szubinie rozegrane zostały # Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Ręcznej Chłopców ( rocznik 2002-2004).

(czytaj więcej)
31 października 2017 0

Jesienny turniej. Na starcie stanęło prawie 60. adeptów królewskiej gry

29 października w Szubińskim Domu Kultury odbył się XLVIII Turniej Szachowy "Jesień", #będący częścią cyklu "Cztery Pory Roku".

(czytaj więcej)
31 października 2017 0

I Turniej Warcabowy „Jesień” za nami. Udział wzięło 17 warcabistów

29 października w Szubińskim Domu Kultury odbył się I Turniej Warcabowy (Warcaby #Klasyczne 64) z cyklu "Cztery Pory Roku - Jesień" .

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)