Dziś mamy 15 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2024

Wyjazd na basen. Prezent za aktywny udział w zbiórce kasztanów

fot. SP Królikowo

fot. SP Królikowo

W poniedziałek, 17 czerwca dzieci przedszkolne# 5 i 6 latki ze Szkoły Podstawowej im.Ziemi Pałuckiej w Królikowie wraz ze sowimi paniami Ireną Kobylarz, Hanną Nowakowską i Ewą Dydyszko oraz uczniowie klasy I z wychowawcą Ewą Cichońską pojechały na basen do Mogilna.

Podczas zabaw w wodzie towarzyszyli nam rodzice, pani Patrycja Świderska i Alicja Miszczak, którym dziękujemy za pomoc. Wyjazd dostarczył dzieciom bardzo wiele miłych ,radosnych przeżyć i był propozycją jak aktywnie spędzać czas wolny z rówieśnikami ale też z rodziną. Wyjazd był opłacony przez Koło Łowieckie "Cyranka" jako nagroda za ogromne zaangażowanie w zbiórkę kasztanów. Nasze dzieci z grupy Sówki zdobyły pierwsze miejsce i grupowo zebrały największą ilość kasztanów wśród wszystkich grup i klas. Serdecznie dziękujemy za wspaniały prezent. Było super.

Materiał: I. Kobylarz / Szkoła Podstawowa im.Ziemi Pałuckiej w Królikowie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)