Dziś mamy 18 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

Na sygnale

18 kwietnia 2019 0

Pożar lasu w Dolinie Śmierci. Na szczęście nikt nie ucierpiał

Nieostrożne obchodzenie się z ogniem, rzucony niedopałek papierosa, wypalanie traw, a do tego # suche podłoże w lasach i ich okolicach, na polach i łąkach to niejednokrotnie przyczyny powstawania pożarów terenów zielonych.

(czytaj więcej)
18 kwietnia 2019 1

Pracowity dzień strażaków. Brali udział w kilku akcjach

Wczoraj, 17 kwietnia zastępy PSP i OSP wyjeżdżały kilka razy na interwencję. Paliły się przede #wszystkim trawy.

(czytaj więcej)
17 kwietnia 2019 1

Kolizja samochodów osobowych. Nikt nie doznał obrażeń

Dzisiaj w godzinach popołudniowych w # Starym Jarużynie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracowały jednostki straży pożarnej i policji. Więcej informacji podamy w następnym artykule.

(czytaj więcej)
17 kwietnia 2019 4

Potężny pożar lasu. Strażacy walczą z ogniem

Dzisiaj około godziny 15:00 w okolicach "Doliny Śmierci" w Fordonie w # doszło do potężnego pożaru lasu. Na miejscu pracują jednostki straży pożarnej z Bydgoszczy oraz z okolicznych miejscowości. Jak podaje świadek zdarzenia ogień sięga prawie 6 piętra.

(czytaj więcej)
17 kwietnia 2019 1

Pijany kierowca zatrzymany. Jego zachowanie oceni sąd

Dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca opla zatrzymany w nocy w # Zamościu przez mundurowych z szubińskiej patrolówki. 33-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień. Jego zachowanie oceni sąd.

(czytaj więcej)
17 kwietnia 2019 0

Procesje Drogi Krzyżowej. Policjanci zadbali o bezpieczeństwo

Mundurowi z kcyńskiego komisariatu oraz nakielskiej „drogówki” wspólnie zadbali o # bezpieczeństwo osób, które wczoraj (16.04.19) uczestniczyły w procesji Drogi Krzyżowej, która popołudniu przeszła głównymi ulicami miasta.

(czytaj więcej)
17 kwietnia 2019 0

Policjanci zapobiegli tragedii. Nikt nie odniósł obrażeń

Szybka reakcja policjantów z "drogówki" zapobiegła rozprzestrzenieniu się # ognia na ruchliwej ulicy Szpitalnej w Żninie.

(czytaj więcej)
15 kwietnia 2019 0

Nietrzeźwy motocyklista zatrzymany. Grozi mu 2 lata więzienia

Prawie półtora promila alkoholu miał w organizmie 51-latek, którego podczas # patrolu krajowej „piątki” zatrzymali mundurowi z szubińskiego komisariatu. Mieszkaniec Kcyni odpowie przed sądem.

(czytaj więcej)
15 kwietnia 2019 7

Miał prawie dwa promile alkoholu. Jego zachowanie oceni sąd

Szubińscy mundurowi zatrzymali kierowcę mikrosamochodu, który wyruszył w trasę mając w # organizmie prawie dwa promile alkoholu.

(czytaj więcej)
15 kwietnia 2019 2

Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe. Kierowca ukarany mandatem

O dużym szczęściu może mówić kierowca renault, który nie zachował # należytej ostrożności i wjechał w naczepę ciężarowego dafa. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń, a sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

(czytaj więcej)
12 kwietnia 2019 15

Złodziej przyłapany na gorącym uczynku

Dzięki zainteresowaniu oraz czujności pracownika nakielskiego urzędu miejskiego policjanci# zatrzymali 64-latka, który znalazł darmowy sposób na utwardzenie terenu przed swoim garażem. Podejrzany już usłyszał zarzuty kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(czytaj więcej)
11 kwietnia 2019 1

Mimo cofniętych uprawnień kierował volvo

Kara do 2 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, którego zatrzymali szubińscy patrolowcy kiedy# kierował volvo mimo iż, decyzją administracyjną miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Zachowanie kierowcy oceni sąd.

(czytaj więcej)
11 kwietnia 2019 2

Kolejne włamanie na koncie 25-letniego mieszkańca Szubina

25-letni mieszkaniec Szubina "upodobał" sobie jeden ze sklepów na terenie miasta i po raz kolejny# się do niego włamał. Mundurowi, jak tylko dostali informację o przestępstwie, pierwsze kroki skierowali pod jego adres. Decyzja okazała się słuszna.

(czytaj więcej)
11 kwietnia 2019 0

Po służbie nie zapomnieli, że są policjantami

Policjantem jest się zawsze, co udowodnili szubińscy patrolowcy, którzy wracając wczoraj po służbie# do domu zatrzymali pijanego motorowerzystę. 64-latek został przekazany wezwanym na miejsce mundurowym. Niebawem będzie się w sądzie tłumaczył ze swojego zachowania.

(czytaj więcej)
11 kwietnia 2019 0

Kompletnie pijany kierowca zatrzymany dzięki innemu uczestnikowi ruchu

Ponad 2 promila alkoholu miał w organizmie 24-latek, który kompletnie pijany przemieszczał się# motorowerem na trasie Szubin – Kcynia. Wpadł dzięki zgłoszeniu, jakie przekazał dyżurnemu policji inny uczestnik ruchu. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

(czytaj więcej)
10 kwietnia 2019 5

Kolizja w Rynarzewie. Nikt nie doznał obrażeń

Dzisiaj, 10 kwietnia po godzinie 19 doszło do kolizji samochodów osobowych na rynku w Rynarzewie.

(czytaj więcej)
10 kwietnia 2019 0

„Kryształowe Serca” wręczone. Uhonorowano nakielskich policjantów

„Kryształowe Serce” jest honorowym wyróżnieniem przyznawanym za wzorową i ofiarną postawę na# rzecz mieszkańców, zarówno w czasie służby, ale też w czasie wolnym.

(czytaj więcej)
09 kwietnia 2019 1

Kolizja w Zamościu. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką

Dzisiaj, 9 kwietnia około godziny 17 w Zamościu doszło do kolizji samochodu osobowego marki opel# z samochodem ciężarowym z naczepą.

(czytaj więcej)
09 kwietnia 2019 13

Zdarzenie drogowe na Potulickiej. Uszkodzone zostały dwa samochody

Dzisiaj przed godziną 14:00 na ulicy Potulickiej doszło do zderzenia Renault Megan z Oplem Astrą.

(czytaj więcej)
09 kwietnia 2019 6

Wpadł, bo nocą jechał bez świateł

Zarzut za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających, usłyszał 29-letni mieszkaniec# Nakła, którego zatrzymali mundurowi po tym, jak jeździł nocą bez świateł. Dodatkowo okazało się, że podejrzany w ogóle nie posiadał prawa jazdy. Teraz grożą mu 2 lata więzienia.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)