Dziś mamy 11 grudnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

Na sygnale

10 grudnia 2019 4

Policjanci namierzyli poszukiwanego. 29-latek już trafił do więziennej celi

Nakielscy dzielnicowi ustalił miejsce przebywania 29-latka poszukiwanego do #odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymany już trafił do więziennej celi, gdzie spędzi blisko 10 miesięcy.

(czytaj więcej)
10 grudnia 2019 2

Działania nakielskiej „drogówki”. Wszyscy skontrolowani byli trzeźwi

Wczoraj na drogach powiatu nakielskiego policjanci z referatu ruchu drogowego #prowadzili działania pn.: „Alkohol i Narkotyki”, których celem było eliminowanie z ruchu kierowców, którzy wsiadają „za kółko” pod wpływem alkoholu lub podobnie działających środków.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2019 0

Mieszkanka Szubina straciła oszczędności i biżuterię. Policja apeluje o ostrożność!

Policjanci apelują do mieszkańców powiatu o ostrożność i o to, aby nie wpuszczali do #mieszkań obcych. 82-letnia mieszkanka Szubina straciła oszczędności i biżuterię po wizycie osób podających się za inspektorów nadzoru wodociągów.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2019 3

Za nic miał przepisy drogowe. Policja zatrzymała kompletnie pijanego 27-latka

Patrolujący nocą szubińskie ulice mundurowi zwrócili uwagę na kierowcę mitsubishi, #który wyprzedzał inne auta w miejscu niedozwolonym. Aby zdyscyplinować kierowcę, zatrzymali auto do kontroli. Okazało się, że 27-latek, który je prowadził był kompletnie pijany.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2019 0

Nadmierna prędkość zgubiła kierowcę fiata. 31-latek stracił prawo jazdy

O 51 km/h za szybko jechał w obszarze zabudowanym kierowca fiata, którego w Zalesiu #skontrolowali policjanci nakielskiej „drogówki”. 31-latek stracił na 3 miesiące uprawnienia do kierowania pojazdami i został ukarany wysokim mandatem.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2019 1

42-latek został zatrzymany. Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym

Najbliższe 7 miesięcy spędzi w więziennej celi 42-latek zatrzymany przez nakielskich „patrolowców” #w jednym z mieszkań na terenie miasta. Za mężczyzną prowadzone były poszukiwania w związku z nakazem jaki wystawił sąd w Katowicach.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2019 8

19-latek kierował bez wymaganych uprawnień. To jednak nie wszystko

Bez uprawnień, za to z promilami w organizmie kierował audi 19-latek, którego #zatrzymali mroteccy mundurowi po zgłoszeniu, jakie odebrał dyżurny. Kierowca niebawem usłyszy zarzuty.

(czytaj więcej)
08 grudnia 2019 0

Groźne zdarzenie na peronie. Zachowanie świadków godne pochwały

W dniu 7 grudnia około godziny 11:30 strażacy zostali zadysponowani do # groźnego zdarzenia, które miało miejsce na peronie przy dworcu PKP w Solcu Kujawskim.

(czytaj więcej)
06 grudnia 2019 3

Kolizja na krajowej „dziesiątce”. Skoda najechała na tył volvo

6 grudnia około godz. 9.50 na drodze krajowej nr 10 w Ślesinie doszło do# zdarzenia drogowego. Kierujący nie odnieśli obrażeń.

(czytaj więcej)
06 grudnia 2019 14

Policjanci odzyskali skradzione auto warte ponad ćwierć miliona złotych!

Szubińscy policjanci odzyskali mercedesa wartego 260 tys. złotych, który został skradziony #na terenie Niemiec. W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o paserstwo, za co usłyszeli zarzuty w prokuraturze. Decyzją sądu mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 9

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc!

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji # osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 4

Pijany kierowca wpadł, bo rozmawiał przez telefon

Ponad promil alkoholu miał w organizmie kierowca bmw, którego wczoraj w Mroczy zatrzymali miejscowi mundurowi. 41-latek stracił prawo jazdy, niebawem usłyszy też zarzuty.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 0

Policyjne działania w całym kraju. Sprawdzą, czy uczestnicy ruchu przestrzegają przepisów

4 grudnia w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą wzmożone działania# pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mimo iż nadrzędnym celem działań będzie egzekwowanie przestrzegania przepisów mających ścisły związek z bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu drogowego, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 4

Kolizja dwóch osobówek. 34-latek ukarany mandatem (ustalenia policji)

We wtorek, 3 grudnia, około godziny 17.00 na DW 241 między Nakłem a # Paterkiem doszło do zdarzenia drogowego

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 2

Kontrole przewozu osób. Sprawdzono samochody osobowe

W dniu 30 listopada br., inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu # Transportu Drogowego w Bydgoszczy wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy i Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili działania ukierunkowane na ujawnienie i wyeliminowanie pojazdów w sposób nielegalny świadczących samochodami osobowymi zarobkowe przewozy drogowe osób. Do kontroli wytypowano dwa pojazdy osobowe.

(czytaj więcej)
04 grudnia 2019 0

Dwa zdarzenia w jednym dniu. Kierowcy nie odnieśli obrażeń

W poniedziałek, 2 grudnia w Kcyni doszło do # dwóch zdarzeń drogowych.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 16

Pożar osobówki w Rynarzewie. Udało się opanować ogień

3 grudnia br. około godziny 11.30 w Rynarzewie (gm. Szubin) doszło do # pożaru samochodu osobowego.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 2

Zdarzenie drogowe między Nakłem a Paterkiem. Ruch prowadzony był wahadłowo

We wtorek, 3 grudnia, około godziny 17.00 na DW 241 między Nakłem a # Paterkiem doszło do zdarzenia drogowego. Ruch prowadzony był wahadłowo. Na miejscu pracowała policja oraz ZRM. Więcej informacji wkrótce.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 2

Samochód osobowy potrącił pieszego. 59-latek zmarł na miejscu

Na drodze krajowej nr 80 w powiecie toruńskim doszło do tragicznego w # skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy potrącił pieszego. 59-latek zmarł na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia i proszą świadków o kontakt.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2019 2

Zderzenie dwóch osobówek. Jedna osoba zabrana do szpitala

We wtorek, 3 grudnia, około godziny 9:00 na DK nr 246 w miejscowości # Stary Jarużyn (gm. Szubin) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

(czytaj więcej)
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)