Dziś mamy 20 sierpnia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Przedszkolaki

26 czerwca 2018 0

Zajęcia origami. Przedszkolaki zgłębiały sztukę składania papieru

Każdy człowiek jest wyjątkowy, może rozwijać nie tylko zdolności specjalne, ale także słabsze #strony dzięki wykorzystywaniu mocnych stron – z teorii Howarda Gardnera, amerykańskiego psychologa.

(czytaj więcej)
26 czerwca 2018 0

"Przedszkola czas już minął". Dzieci żegnały się z placówką

21 czerwca br. w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie odbyło się pożegnanie najstarszych #dzieci. Po 3 latach wspólnej zabawy i nauki nadszedł czas rozstania.

(czytaj więcej)
23 czerwca 2018 1

Przedstawienie dla rodziców. Przedszkolaki mają już wakacje

Dnia 21czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w oddziałach przedszkolnych odbyło się uroczyste # zakończenie roku szkolnego. Dzieci z „zerówek” wystawiły dla rodziców przedstawienie pod tytułem „Wakacyjne podróże”.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2018 0

Zakończenie roku przedszkolnego w ,,Igusiu’’. Pożegnano grupę starszaków

W dniu 15 czerwca 2018r. w Przedszkolu Publicznym ,,Iguś’’ w Zamościu odbyło się uroczyste # zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2018 0

Promyczki w Mini Zoo Wielkie emocje w terrarium

Grupa Promyczków z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie wybrała się wraz z opiekunami # na wycieczkę do ZOO w Myślęcinku.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 2

Kiedy dziecko się śmieje, śmieje się cały świat. Festyn rodzinny w Szubinie

Pod takim hasłem odbył się festyn rodzinny organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 3 # na rynku w Szubinie.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 0

Tydzień Matematyki w przedszkolu. Dzieci bawiły się cyframi

W dniach 11.06.-15.06.2018. obchodziliśmy w przedszkolu ostatni tydzień matematyki pn. # POCIĄGIEM DO Krainy Magicznych Cyferek - Letnia stacja pani matematyki. W ciągu całego tygodnia rozmawialiśmy i bawiliśmy się z cyframi.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 0

„Weź, przeczytaj, oddaj”. Dzieci wysłuchały bajek i opowiadań

12 czerwca odbyła się XV edycja „Święta uwalniania książek”. Tego dnia rano wszystkie #grupy przedszkolne z Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie spotkały się w jednej sali, aby przypomnieć sobie zasady korzystania z półki bookcrossingowej, a następnie pracownicy przedszkola przeczytali dzieciom bajki w celu uczczenia idei czytania.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2018 0

Wycieczka do ,,Wioski Indiańskiej’’. Dzieci miały możliwość strzelania z łuku

W dniu 4 czerwca dzieci z Przedszkola Publicznego ,,Iguś’’ w Zamościu wraz z #nauczycielkami i ich asystentkami wyruszyli na ciekawą wycieczkę do „Wioski Indiańskiej” w Bydgoszczy

(czytaj więcej)
09 czerwca 2018 0

Próbna ewakuacja w przedszkolu. Cała akcja przebiegła sprawnie

6 czerwca w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie im. Wandy Chotomskiej #została przeprowadzona próbna ewakuacja przeciwpożarowa z udziałem Strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Szubinie.

(czytaj więcej)
06 czerwca 2018 1

Festyn w ogrodzie przedszkolnym. Przedszkolaki pokazały, co potrafią

„Nie rób za mnie nic, co potrafię zrobić sam” to hasło przewodnie tegorocznego festynu w # Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie, który odbył się 5. czerwca br. w ogrodzie przedszkolnym.

(czytaj więcej)
06 czerwca 2018 0

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka. Maluchy poznawały roślinność i zwyczaje zwierząt

W dniu 30 maja z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci w tym również te posiadające #orzeczenia o niepełnosprawności z Samorządowego Przedszkola nr 3 im W. Chotomskiej w Szubinie, brały udział w wycieczce do Dziewierzewa- Nowiny zorganizowanej przy pomocy Koła łowieckiego ,,Bielik".

(czytaj więcej)
05 czerwca 2018 1

"Bajka logopedyczna". W przedszkolu rozstrzygnięto gminny konkurs

28 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie kolejnej edycji Gminnego konkursu logopedycznego # "Bajka logopedyczna" zorganizowanego przez Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie im. Wandy Chotomskiej.

(czytaj więcej)
05 czerwca 2018 0

Najmłodsi wzięli udział w konkursie recytatorskim. Zobacz wyniki

30 maja o godz.17.00 odbył się Gminny konkurs recytatorski pn. "Świat ekologii”. #Organizatorem konkursu było Samorządowe Przedszkole nr 3 im. W. Chotomskiej w Szubinie przy współpracy z Szubińskim Domem Kultury.

(czytaj więcej)
04 czerwca 2018 0

Dzień Mamy i Taty. Przeprowadzono szereg wspólnych zabaw

Majowa aura sprzyjała wzniosłej uroczystości. W słoneczne popołudnie grupa Słoneczek #z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie wraz z rodzicami i opiekunami, zjechała się do świetlicy w Wolwarku z okazji Dnia mamy i taty.

(czytaj więcej)
30 maja 2018 0

Co robić, aby wakacje były bezpieczne? Przedszkolaki już to wiedzą

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Szubinie spotkał się z dziećmi w miejscowym przedszkolu. W # trakcie spotkania najmłodsi usłyszeli dużo o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego podczas nadchodzących wakacji.

(czytaj więcej)
28 maja 2018 0

Zbliżają się wakacje. Dzielnicowy mówił o bezpieczeństwie

Do Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie p zawitał dzielnicowy Przemysław #Błaszkowski, który utrwalił dzieciom zasady ruchu drogowego oraz przypomniał zagadnienia dotyczące bezpiecznych wakacji w domu i poza nim.

(czytaj więcej)
26 maja 2018 11

Dzień Mamy, Taty i Dziecka. Przedszkolaki zaprezentowały tańce, śpiewy i wierszyki

„Śmiech, rozradowanie, wesołość, podekscytowanie, zachwyt, przygoda to tylko część tego co #mama, tata i inni członkowie rodzin mogli doświadczyć podczas Festynu Rodzinnego zorganizowanego z okazji „ Dnia Mamy, Taty i Dziecka” przez Przedszkole Niepubliczne „SMERFUŚ II” w Rynarzewie dniu 24 maja 2018r. w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie.

(czytaj więcej)
24 maja 2018 0

W strojach ludowych, z gwarą w słowie i piosence. Maluszki pokazały, co potrafią

W piękny, słoneczny majowy dzień grupa Pałuczaczków z Samorządowego Przedszkola #nr 2 w Szubinie udała się ze swoim repertuarem przedstawiającym region Pałuk do Przedszkola nr 26 „Pod tęczowym parasolem” w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
24 maja 2018 1

Tęczowy dzień. Dużo radości sprawiła dzieciom zabawa tropiąca

W maju w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie urządziliśmy tęczowy dzień. By #przybliżyć temat tęczy i zobaczyć tęczę wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane w tęczowe kolory.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)