Dziś mamy 24 czerwca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:

Przedszkolaki

23 czerwca 2018 0

Przedstawienie dla rodziców. Przedszkolaki mają już wakacje

Dnia 21czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w oddziałach przedszkolnych odbyło się uroczyste # zakończenie roku szkolnego. Dzieci z „zerówek” wystawiły dla rodziców przedstawienie pod tytułem „Wakacyjne podróże”.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2018 0

Zakończenie roku przedszkolnego w ,,Igusiu’’. Pożegnano grupę starszaków

W dniu 15 czerwca 2018r. w Przedszkolu Publicznym ,,Iguś’’ w Zamościu odbyło się uroczyste # zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2018 0

Promyczki w Mini Zoo Wielkie emocje w terrarium

Grupa Promyczków z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie wybrała się wraz z opiekunami # na wycieczkę do ZOO w Myślęcinku.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 1

Kiedy dziecko się śmieje, śmieje się cały świat. Festyn rodzinny w Szubinie

Pod takim hasłem odbył się festyn rodzinny organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 3 # na rynku w Szubinie.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 0

Tydzień Matematyki w przedszkolu. Dzieci bawiły się cyframi

W dniach 11.06.-15.06.2018. obchodziliśmy w przedszkolu ostatni tydzień matematyki pn. # POCIĄGIEM DO Krainy Magicznych Cyferek - Letnia stacja pani matematyki. W ciągu całego tygodnia rozmawialiśmy i bawiliśmy się z cyframi.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 0

„Weź, przeczytaj, oddaj”. Dzieci wysłuchały bajek i opowiadań

12 czerwca odbyła się XV edycja „Święta uwalniania książek”. Tego dnia rano wszystkie #grupy przedszkolne z Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie spotkały się w jednej sali, aby przypomnieć sobie zasady korzystania z półki bookcrossingowej, a następnie pracownicy przedszkola przeczytali dzieciom bajki w celu uczczenia idei czytania.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2018 0

Wycieczka do ,,Wioski Indiańskiej’’. Dzieci miały możliwość strzelania z łuku

W dniu 4 czerwca dzieci z Przedszkola Publicznego ,,Iguś’’ w Zamościu wraz z #nauczycielkami i ich asystentkami wyruszyli na ciekawą wycieczkę do „Wioski Indiańskiej” w Bydgoszczy

(czytaj więcej)
09 czerwca 2018 0

Próbna ewakuacja w przedszkolu. Cała akcja przebiegła sprawnie

6 czerwca w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie im. Wandy Chotomskiej #została przeprowadzona próbna ewakuacja przeciwpożarowa z udziałem Strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Szubinie.

(czytaj więcej)
06 czerwca 2018 1

Festyn w ogrodzie przedszkolnym. Przedszkolaki pokazały, co potrafią

„Nie rób za mnie nic, co potrafię zrobić sam” to hasło przewodnie tegorocznego festynu w # Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie, który odbył się 5. czerwca br. w ogrodzie przedszkolnym.

(czytaj więcej)
06 czerwca 2018 0

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka. Maluchy poznawały roślinność i zwyczaje zwierząt

W dniu 30 maja z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci w tym również te posiadające #orzeczenia o niepełnosprawności z Samorządowego Przedszkola nr 3 im W. Chotomskiej w Szubinie, brały udział w wycieczce do Dziewierzewa- Nowiny zorganizowanej przy pomocy Koła łowieckiego ,,Bielik".

(czytaj więcej)
05 czerwca 2018 1

"Bajka logopedyczna". W przedszkolu rozstrzygnięto gminny konkurs

28 maja 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie kolejnej edycji Gminnego konkursu logopedycznego # "Bajka logopedyczna" zorganizowanego przez Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie im. Wandy Chotomskiej.

(czytaj więcej)
05 czerwca 2018 0

Najmłodsi wzięli udział w konkursie recytatorskim. Zobacz wyniki

30 maja o godz.17.00 odbył się Gminny konkurs recytatorski pn. "Świat ekologii”. #Organizatorem konkursu było Samorządowe Przedszkole nr 3 im. W. Chotomskiej w Szubinie przy współpracy z Szubińskim Domem Kultury.

(czytaj więcej)
04 czerwca 2018 0

Dzień Mamy i Taty. Przeprowadzono szereg wspólnych zabaw

Majowa aura sprzyjała wzniosłej uroczystości. W słoneczne popołudnie grupa Słoneczek #z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie wraz z rodzicami i opiekunami, zjechała się do świetlicy w Wolwarku z okazji Dnia mamy i taty.

(czytaj więcej)
30 maja 2018 0

Co robić, aby wakacje były bezpieczne? Przedszkolaki już to wiedzą

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Szubinie spotkał się z dziećmi w miejscowym przedszkolu. W # trakcie spotkania najmłodsi usłyszeli dużo o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego podczas nadchodzących wakacji.

(czytaj więcej)
28 maja 2018 0

Zbliżają się wakacje. Dzielnicowy mówił o bezpieczeństwie

Do Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie p zawitał dzielnicowy Przemysław #Błaszkowski, który utrwalił dzieciom zasady ruchu drogowego oraz przypomniał zagadnienia dotyczące bezpiecznych wakacji w domu i poza nim.

(czytaj więcej)
26 maja 2018 11

Dzień Mamy, Taty i Dziecka. Przedszkolaki zaprezentowały tańce, śpiewy i wierszyki

„Śmiech, rozradowanie, wesołość, podekscytowanie, zachwyt, przygoda to tylko część tego co #mama, tata i inni członkowie rodzin mogli doświadczyć podczas Festynu Rodzinnego zorganizowanego z okazji „ Dnia Mamy, Taty i Dziecka” przez Przedszkole Niepubliczne „SMERFUŚ II” w Rynarzewie dniu 24 maja 2018r. w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie.

(czytaj więcej)
24 maja 2018 0

W strojach ludowych, z gwarą w słowie i piosence. Maluszki pokazały, co potrafią

W piękny, słoneczny majowy dzień grupa Pałuczaczków z Samorządowego Przedszkola #nr 2 w Szubinie udała się ze swoim repertuarem przedstawiającym region Pałuk do Przedszkola nr 26 „Pod tęczowym parasolem” w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
24 maja 2018 1

Tęczowy dzień. Dużo radości sprawiła dzieciom zabawa tropiąca

W maju w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie urządziliśmy tęczowy dzień. By #przybliżyć temat tęczy i zobaczyć tęczę wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane w tęczowe kolory.

(czytaj więcej)
24 maja 2018 0

Tanecznym krokiem przez Polskę. Zaprezentowało się 5 zespołów

22 maja odbyła się kolejna edycja Gminnego Przeglądu Tańców Polskich i Regionalnych #pt. „Tanecznym krokiem przez Polskę” zorganizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej przy współpracy z Szubińskim Domem Kultury.

(czytaj więcej)
22 maja 2018 0

Dni teatralne. Przedszkolaki mogły poczuć się jak prawdziwi artyści

Dni 14 - 16 maja w Samorządowym Przedszkolu nr 3 im Wandy Chotomskiej były #"Dniami teatralnymi". Wzorem ubiegłych lat wszystkie grupy przedszkolne przygotowały przedstawienia teatralne.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)