Dziś mamy 20 września 2017, środa, imieniny obchodzą:

Przedszkolaki

05 września 2017 0

Wakacyjne zajęcia. Przedszkolaki miały okazję odkrywać, doświadczać i tworzyć

Przez cały sierpień w Publicznym Przedszkolu ,,IGUŚ” w Chomętowie odbywały się zajęcia #wakacyjne dla dzieci 2,5-6 letnich. W ramach prowadzonych zajęć przedszkolaki przez 5 tygodni miały okazję odkrywać, doświadczać i tworzyć.

(czytaj więcej)
04 lipca 2017 0

Wizyta na komisariacie. Przedszkolaki zadawały policjantom wiele pytań

Maluchy z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” odwiedziły szubińskich policjantów w # ich miejscu pracy. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadań oprowadzającego ich po komisariacie dzielnicowego i zadawały wiele pytań.

(czytaj więcej)
29 czerwca 2017 0
Przedszkole nr 2 Szubin

Ciekawe spotkanie z druhami

W słoneczny czerwcowy dzień, grupa Słoneczek z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie wybrała się z wycieczką do OSP celem poznania pracy strażaków.

(czytaj więcej)
22 czerwca 2017 0

Rok przedszkolny dobiegł końca. Dzieci świętowały na placu zabaw

20 czerwca „Motylki” z NP Słoneczko w Szubinie wspólnie z rodzicami, zabawą i #ogniskiem świętowały nadejście upragnionych wakacji oraz zakończenia roku przedszkolnego.

(czytaj więcej)
22 czerwca 2017 0

Ewakuowano dzieci i pracowników. Przedszkolaki były bardzo przejęte

20 czerwca w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie odbyła się próba ewakuacji #z udziałem strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej w Szubinie.

(czytaj więcej)
22 czerwca 2017 0

Przedszkolaki dobrze znają Legendę o herbie Szubina. Wcieliły się w role aktorów

Legenda o Herbie Szubina jest historią, jaką dzieci chcą poznać, jaką lubią i #podziwiają. Przybliża im miejsce, z którego pochodzą, wprowadzając nutę tajemniczości, baśni. Mimo tego, iż opatrzona jest trudnym tekstem, z dumą chcą się jej uczyć i jak się okazuje przedstawiać ją innym.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2017 0

Teatralny tydzień. Każda grupa wiekowa przygotowała przedstawienie

12 i 14 czerwca minął w Samorządowym Przedszkolu nr 3 #w Szubinie pod hasłem teatru.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2017 0

Niezwykła „podróż w czasie”. Dinozaury zrobiły na dzieciach duże wrażenie

Dnia 14 czerwca dzieci z NP Słoneczko z grupy „Motylki” i „Biedronki” wybrały się w #niezwykłą „podróż w czasie”. Odwiedziły Park Dinozaurów „JuraPark” w Solcu Kujawskim, gdzie spotkały się wieloma gatunkami dinozaurów.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2017 0

Pałuczaczki wystąpiły na bydgoskim rynku. Był to dzień pełen wrażeń

Dziecięcy zespół ludowy Pałuczaczki z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie skorzystał #z zaproszenia Kujawsko – Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy do wzięcia udziału w Jarmarku Świętojańskim zorganizowanym na Starym Rynku. Dzieci wraz z rodzicami udali się w niedzielne popołudnie zamówionym przez organizatorów autokarem na „Starówkę”.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2017 0

Niezwykła wycieczka smerfów. Zobaczyły jeża, jaszczurkę i wiele innych zwierząt

Smerfy z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie udały się na niezwykłą #wycieczkę. Ranczo u Amadeusza w Bielawach, to miejsce niejako wyrwane ze świata, stroniące od zgiełku, pędu, żyjące przede wszystkim w zgodzie z naturą.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2017 1

Warcabowe Grand Prix zakończone. Wiemy, kto zwyciężył

Zakończyło się II Warcabowe Grand Prix w szubińskim Przedszkolu #Słoneczko z udziałem 16 uczestników.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2017 0

Są przyjaciółmi przedszkola. Policjanci zapewnili atrakcje na festynie

Prezentacja policyjnego radiowozu oraz sprzętu, który na co dzień wykorzystują policjanci, to jedne z # atrakcji, jakie podczas festynu dla dzieci odbywającego się na płycie szubińskiego rynku przygotowali mundurowi. Organizatorem przedsięwzięcia było Samorządowe Przedszkole nr 3 z Szubina.

(czytaj więcej)
07 czerwca 2017 0

Nocne czytanie w bibliotece. W akcji wzięły udział przedszkolaki

Grupa Smerfów i Słoneczek skorzystała z zaproszenia pani Arletty Marchlewskiej, nauczycielki I # Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie do wzięcia udziału w Nocnym czytaniu w Bibliotece.

(czytaj więcej)
05 czerwca 2017 0

Przedszkolaki odwiedziły ogródki działkowe. To był miło spędzony czas

W dniu 2.06.2017r. Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie skorzystały z # zaproszenia p. Tryby na przyjście do ogródków działkowych „Zgoda” w celu spędzenia miłego czasu podczas zabaw z okazji Dnia Dziecka.

(czytaj więcej)
02 czerwca 2017 0

Przedszkolaki odkrywały „Zaginiony Świat”. Odwiedziły także Park Rozrywki

30 maja dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie wybrały się #na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka do „Zaginionego Świata” w Myślęcinku, w którym zamieszkało ponad 50 modeli dinozaurów

(czytaj więcej)
02 czerwca 2017 1

Dzień Dziecka spędziły nad wodą. Uśmiech przedszkolaków był bezcenny

Dzieci z grupy Pajacyki, Gumisie, Słoneczka, Tygryski, Pszczółki, Skrzaty, Biedronki i #Smerfy z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie z okazji swojego święta wybrały się na wycieczkę autobusem do Wąsosza.

(czytaj więcej)
29 maja 2017 0

Przedszkolaki wzięły udział w grze miejskiej. Odwiedziły wiele ciekawych miejsc

W czwartek, 18 maja 2017r. Żabki i Motylki z oddziałów przedszkolnych Zespołu Szkół w Szubinie # uczestniczyły w edukacyjnej grze miejskiej „Szubin - nasza mała ojczyzna”.

(czytaj więcej)
27 maja 2017 0

Z obrzędem pałuckim na Kujawach. Występ dał dzieciom dużą satysfakcję

Popołudniowa grupa Słoneczek z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie, pojechała #do najmłodszych dzieci z Niepublicznego Przedszkola Green – Garden w Bydgoszczy z Obrzędami na Pałukch.

(czytaj więcej)
26 maja 2017 0

Występ dla mamy i taty. Smerfiki przygotowały także upominki

W przeddzień Święta Matki i Taty przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola # SMERFUŚ II w Rynarzewie wystąpiły w Świetlicy Wiejskiej z programem artystycznym.

(czytaj więcej)
19 maja 2017 0

Słoneczka w muzeum. Mogły przenieść się w przeszłość naszego regionu

Grupa Słoneczek z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie wybrała się na wycieczkę #do Muzeum Ziemi Szubińskiej w celu obejrzenia wystawy "Od kołodzieja do operatora drona".

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)