Dziś mamy 19 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

Sport

17 maja 2019 0

Warcaby Stupolowe . VII Mistrzostwa Województwa

W bydgoskim MDK 1 odbyły się VII Mistrzostwa Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Stupolowych# (100). I miejsce w grupie juniorów do lat 19 zajął Hubert Zdralek.

(czytaj więcej)
16 maja 2019 0

Majowy Turniej Szachowy. Do zdobycia był Puchar Burmistrza

W Rogoźnie odbył się Majowy Otwarty Turniej Szachowy o # Puchar Burmistrza Rogoźna.

(czytaj więcej)
16 maja 2019 0

Mistrzostwa w Warcabach Klasycznych. Zawodnicy wrócili z medalami

Warcabiści SP 1 Szubin zdominowali tegoroczne # Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych Klas I-IV w Warcabach Klasycznych (64), które odbyły się w SP 57 w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
15 maja 2019 0

Mistrzostwa Polski w Brydżu Sportowym. Wróblewicz i Zarembski na topie

Para brydżowa z powiatu nakielskiego Mariusz Wróblewicz i Marian Zarembski# zwyciężyła w nakielskim turnieju brydżowym. Turniej ten był majową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

(czytaj więcej)
14 maja 2019 0

Zawody sportowo-pożarnicze. Jednostki z gminy Szubin walczyły o zwycięstwo

W dniu 11 maja 2019r. na Stadionie Miejskim w Szubinie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze#, w których brały udział jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Szubin. Łącznie rywalizowało 12 drużyn w 5 grupach wiekowych z 6 jednostek OSP.

(czytaj więcej)
14 maja 2019 7

Victoria Kołaczkowo walczy o utrzymanie. Pierwszy test oblany!

W 21 kolejce rozgrywek A – klasy, Victoria Kołaczkowo podejmowała na # własnym boisku Znicz Rojewo. Pomimo ambitnej gry, piłkarze musieli uznać wyższość rywala.

(czytaj więcej)
14 maja 2019 1

Derby gminy Szubin dla Iskry. Iście hokejowy wynik w Zalesiu

Bardzo ciekawy i obfitujący w bramki pojedynek zobaczyli kibice # zgromadzeni przy boisku sportowym w Zalesiu.

(czytaj więcej)
13 maja 2019 1

Zdrój Ciechocinek – Szubinianka. Zwycięstwo pod tężniami

Niezwykle ważne zwycięstwo odnieśli w sobotę piłkarze Szubinianki.# W Ciechocinku pokonali miejscowy Zdrój, z którym sąsiadowali w tabeli. Dzięki temu zwycięstwu szubinianie awansowali na jedenastą pozycję i zdecydowanie odsunęli się od strefy spadkowej.

(czytaj więcej)
13 maja 2019 0

Otwarte Mistrzostwa Dzieci i Młodzików w Judo. W Szubinie walczyli na matach

Szubin po raz kolejny zamienił się w polską stolicę judo.# Do Grodu Pelikana przyjechało ponad dwustu znakomitych sportowców z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i mazowieckiego, żeby walczyć podczas Otwartych Mistrzostw Dzieci i Młodzików w Judo o Puchar Burmistrza Szubina. Nad całością czuwał Eugeniusz Grobelski.

(czytaj więcej)
13 maja 2019 0

V Runda strzelecka w Kowalewku. Wyniki spotkania

Na strzelnicy sportowej w Kowalewku podczas V rundy strzeleckiej# po raz kolejny spotkali się zawodnicy oraz i sympatycy strzelectwa.

(czytaj więcej)
13 maja 2019 0

Mistrzostwa Województwa w Warcabach. Szubinianie wywalczyli 8 medali

9 zawodników liczyła reprezentacja Szubina, biorąca udział w Mistrzostwach Województwa# w Grze Aktywnej w Warcabach Stupolowych, które odbyły się w bydgoskim MDK 1. Szubinianie wywalczyli 8 medali (3 złote, 2 srebrne, 3 brązowy).

(czytaj więcej)
13 maja 2019 0

Lekkoatletyka dla każdego. W zawodach wzięło udział 25 zawodników z UKB w Szubinie

11 maja 2019 roku we Włocławku odbyły się wojewódzkie zawody# Lekkoatletyka dla każdego w kategoriach od rocznika 2004 do 2008 i młodsi. Zawody te były eliminacjami do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się w Warszawie 6 czerwca 2019 roku.

(czytaj więcej)
13 maja 2019 0

Zawody Wojewódzkie LDK. Wyniki

W sobotę 11 maja zawodnicy UKS Wyspiański Szubin uczestniczyli# w Zawodach Wojewódzkich Lekkoatletyka dla każdego. Celem imprezy było zwiększenie aktywności i efektywności działań stowarzyszeń i klubów sportowych w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży oraz wyłonienie reprezentacji województw na „ Zawody finałowe LDK! 2019” ( Warszawa 6-7 czerwca 2019r.)

(czytaj więcej)
11 maja 2019 0

Rozegrano kolejny Czwartek L.A. Znaczący wzrost frekwencji

Rozegrano kolejny Czwartek Lekko Atletyczny w # Szubinie w rudzie wiosennej.

(czytaj więcej)
08 maja 2019 1

Zawody w Judo. Szymon Śmigiel Wicemistrzem Polski!

Zawody odbyły się w sobotę, 4 maja.

(czytaj więcej)
08 maja 2019 0

Zagrali jak z nut. Piłkarskie święto w Szubinie

To był mecz, Szubinianka zagrała u siebia z Kujawianką Strzelno.#Gospodarze wiedzieli, że muszą wygrać, ale chyba nikt się nie spodziewał, w jakich okolicznościach i w jakim stylu to zwycięstwo zostanie osiągnięte.

(czytaj więcej)
08 maja 2019 2

Grand Prix w Rzucie Podkową. Pierwszy turniej

Na koniec majowego weekendu w Szubinie odbył się pierwszy w tym roku turniej# z cyklu Grand Prix Szubin 2019 w Rzucie Podkową.

(czytaj więcej)
07 maja 2019 1

Lider okazał się za mocny. Wysoka porażka Zielonych Zalesie

W kolejnym meczu w rozgrywkach B – klasy, Zieloni Zalesie wybrali się do Bydgoszczy na mecz z # liderem tabeli. Pierwsza połowa okazała się wyrównana, a o wyniku zdecydowało drugie 45 minut.

(czytaj więcej)
05 maja 2019 0

VIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Wyniki turnieju

Dnia 30 kwietnia 2019 roku w sali gimnastycznej# Szkoły Podstawowej w Rynarzewie odbył się VIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego pod nazwą „ Razem przy Tenisowym Stole”.

(czytaj więcej)
04 maja 2019 3

3-majowa przygoda z kajakiem. Pomimo ponurej pogody spływ był udany

W dniu 3 maja 2019 r. Klub Turystyki "NOTEĆ"# zorganizował spływ kajakowy na trasie Tur - Nakło. Uczestników spływu powitał pan Tadeusz Kunikowski z Klubu Turystyki "NOTEĆ" w Występie.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)