Dziś mamy 15 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

Wydarzenia

14 października 2019 0

Szubinianka zremisowała w Lipnie. Dobry mecz Konrada Polawskiego

Piłkarze Szubinianki znów nie zdobyli kompletu punktów, choć prowadzili już # 3:1. W Lipnie podzielili się punktami z Mienią.

(czytaj więcej)
13 października 2019 1

Niesamowite sportowe widowisko. Na parkiecie siatkarska elita

12 października w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w # Szubinie odbyły się finałowe spotkania w ramach turnieju towarzyskiego piłki siatkowej mężczyzn. Na parkiecie zaprezentowały się 4 zespoły na co dzień występujące w Plus Lidze, czyli najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

(czytaj więcej)
11 października 2019 0

Terytorials Mistrzem Polski w Kickboxingu. Wysoki poziom zawodów

Szeregowy Patryk Lewandowski na odbywających się # Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu zdobył złoty medal.

(czytaj więcej)
11 października 2019 0

Sezon wędkarski dobiegł końca. Rozegrano ostatnie zawody

Kolejny już sezon wędkarski dobiegł niestety końca. Podobnie jak to poprzednio # zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze.

(czytaj więcej)
08 października 2019 3

Inauguracja rozgrywek w ligach brydżowych. Eurobac tuż za podium

Doskonale rozpoczęli rozgrywki w trzeciej lidze brydżyści # Eurobac 1. Debiut drugiego zespołu, grającego w lidze okręgowej też wypadł dobrze.

(czytaj więcej)
07 października 2019 0

XXVII Sztafeta bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Wystartowali zawodnicy z Szubina

6 października 2019 roku odbyła się XXVII Sztafeta Szlakiem Męczeńskiej # Drogi Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki, na trasie z pod kościoła Św. Braci Męczenników na Bydgoskich Wyżynach do kościoła w Górsku.

(czytaj więcej)
07 października 2019 0

Wygraną mieli w kieszeni. Szubinianka zremisowała spotkanie

Sporo działo się podczas meczu Szubinianki z # Wisłą Dobrzyń. Gospodarze, choć wygraną mieli już w kieszeni, podzielili się punktami z Wisłą. Gra się tego dnia nie układała od początku.

(czytaj więcej)
07 października 2019 0

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Walczyły roczniki 2005 i 2006

W sobotę, 5 października 2019 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej przy SP nr 1 w # Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Ręcznej.

(czytaj więcej)
07 października 2019 0

UKB Szubin na Biegu Ulicznym. Na starcie stanęło 208 zawodników

6 października 2019 roku odbył się XXXII Bieg Uliczny # Dąbrowa Chełmińska – Ostromecko.

(czytaj więcej)
07 października 2019 0

Grand Prix Pomorza - Kujaw - Pałuk. Zawodnicy z Szubina wrócili z medalami

5 października 2019 roku w Gąsawie odbyły się trzecie Zawody Lekko Atletyczne Dzieci w # ramach Grand Prix Pomorza – Kujaw – Pałuk.

(czytaj więcej)
01 października 2019 0

"Z nurtem i pod prąd - po raz piąty". Spływ kajakowy po rzece Orla

Dokładnie tydzień temu (24.09.2019 r.) Fundacja Staszica zorganizowała # jednodniowy spływ kajakowy po rzece Orla w ramach projektu "Z nurtem i pod prąd - po raz piąty" dofinansowany przez Powiat Nakielski.

(czytaj więcej)
01 października 2019 5

UKB Szubin we Włocławku. Zawodnicy pobili swoje rekordy życiowe

28 września 2019 roku w Włocławku odbyły się ostatnie zawody # Lekko Atletyczne organizowane w 2019 roku w województwie Kujawsko – Pomorskim, był to drugi rzut ligi młodzików w których zawodnicy mogli poprawić swoje rekordy życiowe i zdobyć klasy sportowe.

(czytaj więcej)
01 października 2019 2

Rozegrano ostatnią rundę Czwartków. Wystartowało 212 uczestników

26 września 2019 roku w Szubinie rozegrano czwartą i ostatnią rundę # jesienną Czwartków Lekko Atletycznych, w której wystartowało 212 uczestników.

(czytaj więcej)
01 października 2019 33

Sędzia zaatakowany przez piłkarza. Tarpan z pierwszą porażką

Nie tak wyobrażali sobie wyjazd do Tucholi piłkarze # Tarpana Mrocza, którzy w ramach 6 kolejki gier zmierzyli się z miejscowym TKP. Ostre faule, czerwona kartka, czego następstwem był atak na sędziego doprowadziły ostatecznie do przedwczesnego przerwania meczu.

(czytaj więcej)
30 września 2019 2

Komplet punktów w Strzelnie. Szubinianka nie zwalnia tempa

Piłkarze Szubinianki nie zwalniają tempa. Po zwycięstwie nad liderem przyszedł czas na # komplet punktów w Strzelnie. Wygrana tym cenniejsza, że zdobyta bez kilku kluczowych graczy. Brawo Szubinianka!

(czytaj więcej)
30 września 2019 0

Szachowe Mistrzostwa Szubina. Zwycięzcą został Dariusz Wargulec

W Szubińskim Domu Kultury odbyły się szachowe mistrzostwa # Szubina.

(czytaj więcej)
30 września 2019 2

Grand Prix Szubin 2019 w Rzucie Podkową. Podsumowanie zawodów

29 września 2019 roku zostały wręczone medale oraz upominki najlepszym # trzem zawodnikom w każdej kategorii w Grand Prix Szubin 2019 w Rzucie Podkową i przeprowadzono zawody Masters wśród których rozlosowano trzy nagrody rzeczowe.

(czytaj więcej)
24 września 2019 0

Sztafetowe Biegi Przełajowe. Zawodnicy dali z siebie wszystko

Dnia 21.09.2019 r. na „Wesółce” w Szubinie odbyły się # Mistrzostwa Gminy Szubin w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach startowały reprezentacje szkolne oddzielnie dziewcząt i chłopców.

(czytaj więcej)
24 września 2019 7

Szubinianie zagrali jak z nut. To był ważny mecz

Ach… co to był za mecz! Goście w tym sezonie jeszcze nie przegrali, miejscowi nie # wygrali. Konia z rzędem temu, kto przewidział wynik tego spotkania. Szubinianie zagrali jak z nut i odprawili lidera z kwitkiem.

(czytaj więcej)
22 września 2019 0

I Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego. Sportowe emocje w Kcyni

Wczoraj na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w # Kcyni, odbył się I Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w kat. żak/żaczka i młodzik/młodziczka.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)