Dziś mamy 21 listopada 2018, środa, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

22 listopada 2018 0

Mobilne Muzeum Multimedialne w Nakle nad Notecią

22 i 23 listopada 2018 r. zagości w Nakle nad Notecią Mobilne Muzeum Multimedialne. Muzeum # przygotowane z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z okazji 
Narodowych Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
23 listopada 2018 0

Szopki - wystawa w SzDK

W piątek, 23 listopada w Szubińskim Domu Kultury odbędzie się wernisaż przedostatniej w tym roku # wystawy. Tym razem będą to szopki wykonane z zapałek przez Przemysława Kozłowskiego. Dodatkowo, odbędzie się spotkanie autorskie z Marcinem Pełką.

(czytaj więcej)
24 listopada 2018 0

Muzeum Ziemi Szubińskiej - urodziny patrona

Burmistrz Szubina, Elżbieta Erdmann, Jadwiga Erdmann, Danuta Galica, # Dyrektor Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna zapraszają na uroczystość z okazji 100 ROCZNICY URODZIN PATRONA MUZEUM ZENONA ERDMANNA.

(czytaj więcej)
24 listopada 2018 0

Międzywarsztatowe Zawody Osób Niepełnosprawnych w Bocci

Dnia 24 listopada 2018 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława # Staszica w Nakle nad Notecią o godz. 10.00 odbędą się MIĘDZYWARSZTATOWE WOJEWÓDZKIE ZAWODY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W BOCCI.

(czytaj więcej)
24 listopada 2018 0

IX zaduszki jazzowe w Sadkach i kolejni wspaniali artyści

24 listopada 2018 roku (sobota) o godzinie 19:02 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach odbędą# się kolejne już zaduszki jezzowe. Bohaterem tegorocznych zaduszek będzie Marcin Masecki.

(czytaj więcej)
26 listopada 2018 0

Jesienny turniej szachowo-warcabowy - SzDK

Szubiński Dom Kultury, koło szachowo-warcabowe zapraszają dzieci, rodziców, młodzież i dorosłych - wszystkich chętnych na 5 Turniej Warcabowy - Jesień. Odbędzie się on 26 listopada br. o godzinie 16:30.

(czytaj więcej)
01 grudnia 2018 0

Artystyczna sobota z seniorami w SzDK

1 grudnia na godzinę 11.00 zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w kolejnych organizowanych # zajęciach weekendowych pn.: „Artystyczna Sobota”.

(czytaj więcej)
3 grudnia 2018 0

Pokaz filetowania karpia

W imieniu Lokalnej Grupy Rybackiej „Nasza Krajna i Pałuki” Burmistrz Szubina zaprasza # mieszkańców do udziału w bezpłatnym pokazie filetowania połączonym z tradycyjnym rybnym poczęstunkiem.

(czytaj więcej)
8 grudnia 2018 0

Festiwal Haftu i Rękodzieła. Spotkajmy się na nakielskim rynku

Nakielski Ośrodek Kultury zaprasza na XII Krajeńsko-Pałucki Festiwal Haftu i Rękodzieła. Spotkajmy się na nakielskim rynku w dniau 8 grudnia w godzinach 10:00 – 15:00. Festiwal odwiedzi Święty Mikołaj, który poprowadzi w sobotę gry i zabawy dla dzieci, a nagrodami będą bilety do mikołajkowego kina na seans który, odbędzie się w dniu następnym.

(czytaj więcej)
20 listopada 2018 0

Kwartalny Bieg Coopera. Zapraszamy na początek grudnia

Ognisko TKKF Instalator Pelikan w Szubinie Urząd Miejski w Szubinie zapraszają na Kwartalny # Mikołajkowy ,,Bieg Coopera” który odbędzie się 8 grudnie 2018 r. o godz. 12:00 na Stadionie Miejskim w Szubinie serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków biegania na sprawdzenie swojej wytrzymałości w biegu 12 minutowym

(czytaj więcej)
9 grudnia 2018 0

Festiwal Haftu i Rękodzieła. Spotkajmy się na nakielskim rynku

Nakielski Ośrodek Kultury zaprasza na XII Krajeńsko-Pałucki Festiwal Haftu i Rękodzieła. Spotkajmy się na nakielskim rynku w dniu 9 grudnia w godzinach 10:00 – 15:00 na kiermaszu. 9 grudnia o godz. 14:00 (niedziela, na rynku) odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu literacko-plastycznego „ Moja opowieść wigilijna”.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2018 0

"MikoJarmark" w Szubinie

Szubiński Dom Kultury zaprasza wszystkich zainteresowanych do wystawienia swoich stoisk # podczas jarmarku bożonarodzeniowego "MikoJarmark".

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)