Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

19 maja 2018 0

Mecz LZS Victoria Kołaczkowo - Piaski Bydgoszcz

W sobotę, 19 maja na stadionie w Kołaczkowie zostanie rozegrany szlagierowy mecz między # LZS Victoria Kołaczkowo a Piaskami Bydgoszcz,.Początek meczu o godzinie 18:00. Doping kibiców mile widziany!

(czytaj więcej)
19 maja 2018 0

Artystyczna Sobota w SDK

SDK Szubin zaprasza na Artystyczną Sobotę. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
20 maja 2018 0

Towarzyski mecz Słupy - Skórzewo

Już w najbliższą niedzielę, 20 maja o godzinie 18:00 na boisku w Słupach odbędzie się # towarzyski mecz piłki nożnej, w którym zmierzą się drużyny Sołectwa Słupy oraz Sołectwa Skórzewo.

(czytaj więcej)
20 maja 2018 0

Jubileuszowy Turniej Szachowy w Szubinie

Szubiński Dom Kultury zaprasza amatorów, pasjonatów, dzieci i dorosłych na 50. Jubileuszowy Turniej Szachowy z cyklu cztery pory roku „Wiosna”. Niedziela 20 maja o godz. 10.00.

(czytaj więcej)
20 maja 2018 2

Mistrzostwa Powiatu w Wędkarstwie Spławikowym

Koło Wędkarskie nr 109 w Nakle nad Notecią zaprasza na XVIII Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Starosty Nakielskiego.

(czytaj więcej)
27 maja 2018 0

Strongman Szubin

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji Pucharu Polski Strongman, który odbędzie się #27 maja o godz.15:00 na Targowisku Miejskim w Szubinie.

(czytaj więcej)
30 maja 2018 0

Gala Sztuk Walki w Szubinie

30 maja o godz.16:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Szubinie odbędzie się Gala Sztuk Walki.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2018 0

Noc w RBP Szubin

Noc w RBP Szubin już 9 czerwca. Chętni mogą już odbierać druki pisemnej zgody rodziców. # Szczegółowe informacje na plakacie.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2018 0

Piotr Bałtroczyk z autorskim programem

Szubiński Domu Kultury zaprasza na występ Piotra Bałtroczyka. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)