Dziś mamy 15 grudnia 2017, piątek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

15 grudnia 2017 0

Lwów - wystawa w RBP Szubin

15 grudnia w Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie odbędzie się wernisaż wystawy # fotograficznej Mirosława Rzeszowskiego zatytułowanej "Lwów". Otwarcie wystawy o godzinie 18:00.

(czytaj więcej)
17 grudnia 2017 0

Spotkanie wigilijne w Rynarzewie

Świetlica wiejska, Koło Gospodyń, Sołtys i proboszcz parafii w Rynarzewie zapraszają na „Spotkanie wigilijne dla wszystkich”, które odbędzie się w niedzielę 17 grudnia o godz. 15.30 na placu przy świetlicy w Rynarzewie.

(czytaj więcej)
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)