Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

19 stycznia 2019 1

Turniej piłkarski PELICUP

Dnia 19 stycznia w hali widowiskowo-sportowej w Szubinie odbędzie się halowy turniej w piłkę nożną # PELICUP 2019. PELICUP - czyli nowa formuła turniejów piłkarskich w Szubinie.

(czytaj więcej)
19 stycznia 2019 0

III Turniej Baśki. Zapraszamy do udziału

19.01.2019 w miejscowości Zabartowo odbędzie się III turniej Baśki w ramach Krajeńskiej Ligi Baśki.

(czytaj więcej)
27 stycznia 2019 0

Turniej Baśki o Puchar Krajny

27 stycznia 2019 roku w Mroczy odbędzie się Turniej Baśki o Puchar Krajny. Organizatorzy serdecznie# zapraszają graczy, sympatyków i kibiców. Szczegóły na plakacie

(czytaj więcej)
28 stycznia 2019 0

Spotkanie dla przedsiębiorców z powiatu nakielskiego

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” serdecznie zaprasza przedsiębiorców z obszaru # powiatu nakielskiego na spotkanie informacyjno-konsultacyjne branżowe, podczas którego przedstawione zostaną główne założenia Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2016-2023 (LSR), na podstawie której Partnerstwo rozdysponowuje fundusze unijne.

(czytaj więcej)
31 stycznia 2019 0

Prelekcja dotycząca lasów w Polsce

Co tak naprawdę robi leśnik lesie? Jaka jest misja lasów? Czy lasami zarządzają ludzie z pasją? Czy # lasów w Polsce ubywa?

(czytaj więcej)
02 lutego 2019 0

"Wieczór w Paryżu". Koncert piosenki francuskiej

Kolejne w tym roku, wyjątkowe muzyczne widowisko, tym razem oddające hołd najpiękniejszym # francuskim piosenkom powojennego Paryża - "Wieczór w Paryżu". Koncert odbędzie się 2 lutego o godzinie 19:00 2 SzDK.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)