Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

16 marca 2019 0

Mecz Szubinianka Szubin - Goplania Inowrocław

Inauguracja rundy wiosennej V ligi już w najbliższą sobotę w # Szubinie!

(czytaj więcej)
18 marca 2019 0

Szkolenia dotyczące uboju świń

Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii oraz Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa # Rolniczego w Minikowie zapraszają na szkolenia pt. „Ubój z konieczności. Pozyskiwanie mięsa na użytek własny. Zasady znakowania świń.” Szczegółowe informacje przedstawiamy na plakacie.

(czytaj więcej)
24 marca 2019 0

Turniej Brydżowy im. Mariusza i Kazimierz Mendyk

Ognisko TKKF Instalator Pelikan w Szubinie serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków brydża# sportowego na kolejny Turniej Brydżowy im. Mariusza i Kazimierza Mendyk.

(czytaj więcej)
28 marca 2019 0

Urzekający Laos. Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem

W czwartek, 28 marca 2019 roku odbędzie się spotkanie Piotrem Wnukiem, podróżnikiem który# opowie o swojej podróży po Laosie.

(czytaj więcej)
30 marca 2019 0

Szykują się e-sportowe emocje. GIVOVA FIFA CUP w Szubinie!

GIVOVA FIFA CUP, czyli II mistrzostwa Szubina w grę FIFA odbędą się 30 marca 2019 roku od# godziny 10:00 w Szubińskim Domu Kultury.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2019 0

Dzień Skórzewa. Wielki Piknik Rodzinny

Chcielibyśmy Państwa zaprosić na Piknik Rodzinny Miłośników Jack i Parson Russell Terrierów , który# odbędzie się 15.06.2019 w Skórzewie k/Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)