Dziś mamy 15 lutego 2019, piątek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

17 luty 2019 0

64. Turniej Par w Brydżu Sportowym

Z wielką przyjemnością Szubiński Dom Kultury i Sekcja Brydża zapraszają amatorów brydża # sportowego do udziału w 64. Turnieju Par w Brydżu Sportowym, życząc uczestnikom wiele zadowolenia i satysfakcji oraz osiągnięcia dobrych wyników w sportowej rywalizacji jak i najwspanialszych wrażeń z pobytu w Szubinie.

(czytaj więcej)
19 lutego 2019 0

„Nasze Powstanie”. Zapraszamy na spotkanie autorskie

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Kcyni zapraszają na spotkanie autorskie z Markiem Rezlerem,# autorem książki „Nasze Powstanie”. Spotkanie odbędzie się dnia 19 lutego w sali GCKiB przy ulicy Libelta 27 o godzinie 17:00. Wstęp wolny

(czytaj więcej)
23 lutego 2019 0

II Otwarte Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Wzorem roku ubiegłego, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży # Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Mroczy, organizuje II Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, które odbędą się 23 lutego 2019r. (od godz. 10.00) w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy przy ul. Józefa Piłsudskiego 4.

(czytaj więcej)
28 lutego 2019 0

Nakło nad Notecią ponownie zatańczy na lodzie!

Tradycją stało się już, że w Nakle nad Notecią tłusty czwartek kojarzy się nie tylko z pączkami, ale # także z najbardziej roztańczoną imprezą zimy. 4 lata temu w głowie autorki bloga WODOODPORNA zrodził się pomysł, który pomagają realizować: Nakielski Ośrodek Kultury, Nakielska Administracja Domów Mieszkalnych, Fundacja "W Kuźni", a w tym roku szczególnie .mpTRÓJCA.

(czytaj więcej)
02 marca 2019 0

Szubiński Festiwal Lekkiego Absurdu "SzuFLA"

Szubiński Dom Kultury wraz z agencją artystyczną Start i Gniewomirem Piekarskim po raz drugi mają # przyjemność organizować Szubiński Festiwal Lekkiego Absurdu „SzuFLA”.

(czytaj więcej)
03 marca 2019 0

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dnia 3 marca br. o godzinie 11:00 odbędzie się bieg pamięci.

(czytaj więcej)
09 marca 2019 0

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Jak co roku zapraszamy na koncert organizowany z okazji # Dnia Kobiet.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)