Dziś mamy 23 lutego 2018, piątek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

25 lutego 2018 0

60. Jubileuszowy Turniej Zimowy Par w Brydżu

Szubiński Dom Kultury zaprasza na 60. Jubileuszowy Turniej Zimowy Par w Brydżu, IV #Memoriał Henryka Dery zaliczany do Grand Prix woj. kuj-pom., który odbędzie się 25 lutego (niedziela) o godz. 10.00.Wpisowe 20 zł/os. 50% wpisowego przeznaczone jest na nagrody w formie pieniężnej. Dodatkowa nagroda od sponsora.

(czytaj więcej)
27 lutego 2018 0

Spotkanie ws. terenu po byłej cegielni

Burmistrz Szubina zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie #dotyczące sposobu potencjalnego zagospodarowania terenu po byłej cegielni w Szubinie. Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2018 r. o godz. 8:30 w szubińskim ratuszu, sala nr 31.

(czytaj więcej)
01 marca 2018 0

Wystawy z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna zaprasza w ramach Narodowego Dnia #Pamięci Żołnierzy Wyklętych na wernisaż wystawy z Instytutu Pamięci Narodowej Delegatura w Bydgoszczy „ Dla Ciebie Polsko i dla Twojej chwały Żołnierze Wyklęci Pomorza i Kujaw” oraz wystawy fotograficznej „Łączka 2017”, który odbędzie się 1 marca 2018 r. o godz. 17.00 w Muzeum Ziemi Szubińskiej.

(czytaj więcej)
03 marca 018 0

Zawody z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych strzelcy z Szubina organizują zawody strzeleckie, które odbędą się w dniach 3-4 marca.

(czytaj więcej)
04 marca 2018 0

Rajd rowerowy Szubin - Szaradowo

Szubiński Klub Rowerowy po raz kolejny organizuje Rajd Rowerowy z okazji Narodowego Dnia # Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

(czytaj więcej)
05 marca 2018 1

Badanie mammograficzne

Niespełna połowa uprawionych Polek zgłasza się co roku na badania mammograficzne w ramach # Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

(czytaj więcej)
05 marca 2018 0

Drzwi Otwarte w Przedszkolu nr 3

Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie zaprasza na Drzwi Otwarte. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
10 marca 2018 0

Dzień Kobiet w SDK

Szubiński Domu Kultury zaprasza na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie #się 10 marca. W programie występ Grzegorza Dolniaka i wiele innych atrakcji.

(czytaj więcej)
18 marca 2018 0

Konkurs rękodzieła "Z kuferka babuni"

Już po raz jedenasty odbędzie się Powiatowo- Gminny Konkurs Rękodzieła pn. "Z kuferka Babuni" # Hasłem tej edycji będą Wielkanocne tradycje". Konkurs odbędzie się w niedzielę, 18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach od godziny 16:00.

(czytaj więcej)
21 kwietnia 2018 0

I Szubiński Festiwal Lekkiego Absurdu

Szubiński Domu Kultury zaprasza na I Szubiński Festiwal Lekkiego Absurdu - "Szufla”, który #odbędzie się 21 kwietnia. Gwiazdą wieczoru będzie Jerzy Kryszak, przed którym wystąpią 4 Kabarety Amatorskie.

(czytaj więcej)
27 kwietnia 2018 0

Cezary Pazura wystąpi w Mroczy

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy zaprasza na spektakl Cezarego Pazury.

(czytaj więcej)
17 czerwca 2018 0

Piotr Bałtroczyk z autorskim programem

Szubiński Domu Kultury zaprasza na występ Piotra Bałtroczyka. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)