Dziś mamy 15 grudnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

15 grudnia 2018 0

Turniej Baśki

W dniu 15.12.2018 roku o godzinie 14.00 w Sypniewie odbędzie się II turniej Baśki w ramach # Krajeńskiej Ligi Baśki. Szczegóły organizacji turnieju baska.com.pl

(czytaj więcej)
15 grudnia 2018 0

Gramy dla Igora - mikołajkowy turniej piłkarski

W sobotę, 15 grudnia już po raz trzeci odbędzie się mikołajkowy charytatywny turniej w # piłkę nożną pn. "Gramy dla Igora". Rywalizacja będzie trwała cały dzień. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
17 grudnia 2018 8

"Magda Steczkowska-kolędowo"

Stowarzyszenie Przyjaciół Liceum w Szubinie serdecznie zaprasza# na koncert kolęd "Magda Steczkowska -kolędowo".

(czytaj więcej)
17 grudnia 2018 0

Mistrzostwa Szubina w Warcabach Klasycznych

Sekcja szachowo-warcabowa działająca przy Szubińskim Domu Kultury ma przyjemność zaprosić # wszystkich zainteresowanych do udziału w organizowanych 17 grudnia br. Mistrzostwach Szubina w Warcabach Klasycznych (64). Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 16:30 w Szubińskim Domu Kultury.

(czytaj więcej)
19 grudnia 2018 0

Koncert kolęd i pastorałek

Zespół Ingenium pod kierownictwem Jolanty Muzalewskiej, działający przy Szkole Podstawowej nr 1 w # Szubinie serdecznie zaprasza mieszkańców, przyjaciół i sympatyków zespołu na koncert kolęd i pastorałek w dniu 19.12.2018 roku o godzinie 17.00 do Muzeum Ziemi Szubińskiej.

(czytaj więcej)
19 grudnia 2018 0

II Sesja Rady Powiatu Nakielskiego

W dniu 19 grudnia 2018 roku, o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski, odbędzie się II Sesja # Rady Powiatu Nakielskiego. Porządek obrad podajemy w załączniku.

(czytaj więcej)
28 grudnia 2018 0

"Słońcem malowane" wystawa w Galerii Plama's

Słońcem malowane, to ostatnia tego roku wystawa, która zostanie zaprezentowana w # Galerii Plama's. Wernisaż odbędzie się 28 grudnia o godzinie 17:30. Znajdą się tu ukazujące pełne ciepłych, słonecznych barw obrazy autorstwa Krzysztofa Kloskowskiego.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)