Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

20 sierpnia 2019 0

Drzwi otwarte klubu Aktywni Razem

We wtorek 20 sierpnia odbędą się drzwi otwarte organizowane przez# klub "Aktywni Razem". Spotkanie będzie trwało od godz. 12:00 do 13:00 w M-GOPS Szubin. Organizatorzy zapraszają osoby z niepełnosprawnościami lub w wieku seniorskim wymagające opieki i wsparcia drugiej osoby.

(czytaj więcej)
21 sierpnia 2019 0

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z # terenu powiatu nakielskiego na spotkanie z animatorkami Kujawsko – Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

(czytaj więcej)
22 sierpnia 2019 0

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

"Kujawsko - Pomorski Ośrodek Ekonomii Społecznej" zaprasza przedstawicieli # organizacji pozarządowych, Podmioty Ekonomii Społecznej, przedsiębiorstwa społeczne z Gminy Szubin oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie z animatorem KPOWES w celu wsparcia działalności statutowej i gospodarczej organizacji, które odbędzie się 22 sierpnia 2019r. (czwartek) o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szubinie. Podczas spotkania przedstawiona zostanie oferta ośrodka dotycząca współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz zostaną omówione nowe wzory ofert na realizację zadania publicznego.

(czytaj więcej)
24 sierpnia 2019 0

Bezpieczeństwo nad wodą. Zapraszamy na piknik w Wąsoszu

24 sierpnia na plaży w Wąsoszu od# godziny 14:00 organizowane będą zabawy i konkursy z nagrodami na temat bezpieczeństwa nad wodą.

(czytaj więcej)
24 sierpnia 2019 0

100-lecie OSP Tur

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Turze zaprasza na uroczyste obchody # 100-lecia OSP. Uroczystość odbędzie się 24 sierpnia 2019 roku o godzinie 15:00 w remizie OSP. Więcej informacji na plakacie.

(czytaj więcej)
24 sierpnia 2019 0

„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

24 sierpnia 2019 roku o godzinie 14:00 na plaży w # Wąsoszu odbędzie się piknik „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

(czytaj więcej)
25 sierpnia 2019 0

Zawody Spławikowe Koła nr 128 w Szubinie

Zarząd Koła nr 128 w Szubinie informuje swoich członków o # Zawodach Spławikowych, które odbędą się w dniu 25.08.2019r. w Antoniewie. Zbiórka uczestników o godzinie 7:00 po lewej stronie za mostem. Dojazd we własnym zakresie. Zarząd Koła serdecznie zaprasza.

(czytaj więcej)
25 sierpnia 2019 0

Gminno-Powiatowo-Parafialne Dożynki w Mroczy

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza- Leszek Klesiński, Starosta Nakielski – Tadeusz Sobol oraz # ks. Proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja i Wniebowzięcia NMP w Mroczy – ks. Wojciech Cierniak zapraszają wszystkich mieszkańców i gości powiatu nakielskiego na Święto Plonów, które tym razem odbędzie się w Mroczy!

(czytaj więcej)
25 sierpnia 2019 0

Bieg im. Stefana Bąka

To już XXIX Bieg im. Stefana Bąka, który odbędzie się 25 sierpnia 2019 roku w# Osieku nad Notecią.

(czytaj więcej)
31 sierpnia 2019 0

Dożynki Gminne w Szaradowie

W tym roku 31 sierpnia Szaradowo będzie# gospodarzem Dożynek Gminnych.

(czytaj więcej)
18 października 2019 0

Turniej Pantery Basket Cup 2019

Klub sportowy Pantery Szubin organizuje# Ogólnopolski Turniej Pantery Basket Cup 2019 o Puchar Burmistrza Miasta Szubin.

(czytaj więcej)
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)