Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

23 listopada 2017 0

Listopadowe podsumowanie projektów

Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna zaprasza na spotkanie podsumowujące dwa projekty realizowane w 2017 r.

(czytaj więcej)
24 listopada 2017 0

Prelekcja prof. Waldemara Kuligowskiego

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie zaprasza na prelekcję prof. Waldemarem Kuligowskim # zatytułowaną "Kanada. Spotkałem uśmiechniętych Indian".

(czytaj więcej)
24 listopada 2017 0

Spotkanie z podróżnikami w bibliotece

W piątek, 24 listopada o godzinie 18:00 w Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie odbędzie się # spotkanie z podróżnikami. Bibliotekę odwiedzą Sebastian Henning i Mateusz Matuszewski, którzy opowiedzą o swojej podróży do Azji. Wstęp wolny.

(czytaj więcej)
27 listopada 2017 0

Mistrzostwa Szubina w warcabach klasycznych

Szubiński Dom Kultury zaprasza na Mistrzostwa Szubina w Warcabach Klasycznych # (64), które odbędą się 27 listopada 2017 r. o godz. 17.00.

(czytaj więcej)
29 listopada 2017 0

Spotkanie konsultacyjne - Szubin

29 listopada odbędzie się trzecie spotkanie dotyczące opracowania miejscowego planu # zagospodarowania przestrzennego dla północnej części Szubina. Spotkanie odbędzie się 29 listopada o godzinie 17:00 w MGOPS. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
01 grudnia 2017 0

Wernisaż prac Krzysztofa Wilka

Szubiński Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy pracy Krzysztofa Wilka, który odbędzie # się 1 grudnia br. o godzinie 18:00.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2017 0

Mikołajkowy nocny turniej brydża sportowego

Ognisko TKKF Instalator Pelikan w Szubinie, Starostwo Powiatowe w Nakle, Urząd Miejski w # Szubinie, Kujawsko Pomorski Związek Brydża Sportowego zapraszają na Mikołajkowy Nocny Turniej Brydża Sportowego, który odbędzie się 2 grudnia 2017 r. o godz. 19:00 w Szubinie ul. Mostowa 14.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2017 0

Mikołajkowy bieg Coopera

Ognisko TKKF Instalator Pelikan w Szubinie i Urząd Miejski w Szubinie zapraszają na # Mikołajkowy Bieg Coopera”który odbędzie się 2 grudnia 2017 r. o godz. 12:00 na Stadionie Miejskim w Szubinie.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2017 0

Pokój Numer 3 w Cafe Emilia

9 grudnia w Cafe Emilia wystąpi zespół Pokój Numer 3. Start o godz. 19.00.

(czytaj więcej)
10 grudnia 2017 0

"Z kuferka babuni" - finał konkursu

Po raz 10. ogłoszono powiatowo-gminny konkurs rękodzieła zatytułowany "Z kuferka babuni". # W tym roku tematem konkursu będą świąteczne inspiracje.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)