Dziś mamy 20 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

16 stycznia 2024

Wyjazd na spektakl. "Baśnie Andersena" dostarczyły wielu wrażeń

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

Dnia 16 stycznia 2024 roku dzieci z grup# "Biedronki, Muchomorki i Stokrotki" z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie miały okazję obejrzeć spektakl teatralny "Baśnie Andersena", wystawiany w Multikinie przez Poznański Teatr Aktora.

Spektakl oglądany na żywo był dla wszystkich wspaniałą przygodą. Piękne stroje, dekoracje, gra świateł, a także dialog aktorów z publicznością sprawiły, że przez ponad godzinę byliśmy w świecie pełnym fantazji, do którego zaprosił nas "Pan Andersen".

Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały baśnie: „Świniopas”, „Nowe Szaty Króla” oraz „Brzydkie Kaczątko”. Dzięki nim dowiedziały się, że w życiu bardzo ważna jest przyjaźń, tolerancja, a każdy człowiek niezależnie od wyglądu zasługuje na szacunek. Spektakl teatralny dostarczył małym widzom super zabawy oraz wspaniałych wrażeń.

Materiał: Eliza Ewert

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Szkolenie rezerwistów. Duże zaangażowanie podczas zajęć

W dniach 15-19.04.br. instruktorzy z Brygadowego Zespołu# Szkoleniowego 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej szkolili na Jachcicach rezerwę pasywną.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)