Dziś mamy 26 lutego 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 listopada 2023

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uczennica szubińskiego LO na gali

fot. powierzone

fot. powierzone

22.11.2023 roku w Pałacu Młodzieży #w Bydgoszczy obyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Ta prestiżowa nagroda przewidziana jest dla najbardziej wyróżniających się w nauce młodych ludzi. W tym roku w Liceum Ogólnokształcącym w Szubinie otrzymała ją Wiktoria Kowalska uczennica klasy trzeciej. Wiktoria nie tylko uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole, ale również odnosi sukcesy sportowe o zasięgu ogólnopolskim w tenisie stołowym. Stypendium, które otrzymała zapewne pomoże jej rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Serdecznie gratulujemy!

Materiał: E.Kłosowska-Hilscher

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)