Dziś mamy 26 lutego 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2023

"Po bezdrożach". Zaproszenie do wspólnej wędrówki wzdłuż Noteci

fot. powierzone

fot. powierzone

Zapraszam na wędrówkę z cyklu #"Po bezdrożach", która to odbędzie się w niedzielę tj. 3.12.2023 r. o godzinie 8.00. Ruszamy z miejscowości Chobielin Dwór (przy młynie).

Przejdziemy odcinek wzdłuż Noteci do miejscowości Tur, następnie wrócimy drugim brzegiem rzeki. Po wcześniejszym zgłoszeniu istnieje możliwość dojazdu z Nakła nad Notecią na miejsce zbiórki. Przewidywana długość marszu to 14-15km. W razie pytań proszę o kontakt: 508-848-244.

Materiał:  Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)