Dziś mamy 20 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

01 lutego 2024

Piękna scenografia i wyjątkowa atmosfera. Niezapomniane chwile

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

31 stycznia w Samorządowym Przedszkolu# nr 3 im. Wandy Chotomskiej w grupie dzieci 3-4 letnich ( Motylki ), odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka na którą licznie przybyli zaproszeni goście.

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu dziecku z ciepłem i miłością oraz wszystkim, co dobre. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, chcąc podziękować za okazane serca, wnuczęta zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, którym Dziadkowie przyglądali się ze wzruszeniem, nagradzając występy gromkimi brawami. Nasi wspaniali goście również mogli wykazać się swoimi umiejętnościami gdy zaprosiliśmy ich do wspólnej zabawy tanecznej oraz śpiewu. Wspaniale zaśpiewali piosenkę pt. "Nie liczę godzin i lat" oraz aktywnie uczestniczyli w zabawie muzyczno-ruchowej. Na koniec uroczystości wnuczęta wręczyły swoim bliskim upominki przygotowane w przedszkolu.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość połączona ze słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Ten dzień zostanie na długo w pamięci naszych wspaniałych i niecodziennych gości, którzy byli przepełnieni uśmiechem, radością i dumą. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babći Dziadków, opuszczających mury naszego przedszkola, ukazały, jak bardzo ważne są spotkania i wspólnie spędzane chwile z wnukami.

Dziękujemy rodzicom za współpracę i Dziadkom za tak liczną obecność oraz okazaną serdeczność. Bardzo to doceniamy.

Materiał: Małgorzata Łuksztet, Wioleta Danielek

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Szkolenie rezerwistów. Duże zaangażowanie podczas zajęć

W dniach 15-19.04.br. instruktorzy z Brygadowego Zespołu# Szkoleniowego 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej szkolili na Jachcicach rezerwę pasywną.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)