Dziś mamy 13 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

12 lipca 2020

VII Nocny Turniej o Puchar Dyrekcji. Zwyciężyła Stara Gwardia Szubin

fot. Football Academy Szubin

fot. Football Academy Szubin

Za nami VII Nocny Turniej o Puchar Dyrekcji ZS im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie. W miniony# piątek, 10 lipca na orliku przy ul. Kochanowskiego 1 w Szubinie wystartowaliśmy zgodnie z planem około godziny 18:30. Turniej został otwarty z ramienia Zespołu Szkół Chroboczek przez Panią Małgorzatę Tubiszewską.

Do rywalizacji o puchar dyrekcji przystąpiło sześć drużyn, grając systemem każdy z każdym. Jak co roku poziom rozgrywek stał na wysokim poziomie. Wszystkie mecze sędziował Pan Rafał Horbatiuk. Po 300 minutach gry, zwycięzcy wyłonili się sami, nie przegrywając żadnego spotkania.

Klasyfikacja końcowa:
1. Stara Gwardia Szubin
2. Hurtownia Motoryzacyjna Gordon
3. Rodzice Football Academy Szubin
4. Janusze Futbolu Bydgoszcz
5. FC Naładowani Szubin
6. Max Car Szubin

Król Strzelców - Michał Machowski (Stara Gwardia Szubin).

Najlepszy Bramkarz - Przemysław Pawlak (Stara Gwardia Szubin).

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, najlepsi nagrody rzeczowe, a po ostatnim gwizdku integrowaliśmy się przy grillu. Podczas turnieju pompowaliśmy dla Celinki Andrzejewskiej z Szubina i zebraliśmy 405 zł. Do zobaczenia za rok!

Materiał: Marcin Studzinski - Football Academy Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)