Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

29 maja 2020

Turniej szachowy w Rosji. Tryumfował Olaf Jagodziński

Szubińscy szachiści z I LO nie zwalniają tempa. Olaf Jagodziński tryumfował w turnieju #szachowym GM Glek Academy Arena w Rosji.
Zawody zorganizował arcymistrz Igor Glek - trener, arbiter, organizator FIDE, działacz Moscow Chess Federation - Moskiewskiej Federacji Szachowej. W 1996 roku zajmował 12 miejsce na światowej liście rankingowej FIDE z wynikiem 2670 punktów.
 
W rozgrywkach startowało 39 szachistów z takich krajów jak: Rosja, Ukraina, Polska, Włochy, Wielka Brytania, Turcja, Indie czy Bangladesz. Grano na portalu Lichess, tempem 5+5 w czasie 1,5 godziny. To było prawdopodobnie najbardziej pewne zwycięstwo w karierze Olafa Jagodzińskiego, który zdobył 35 punktów (14 rozegranych partii, 10 wygranych, 4 remisy, 71% wygranych, 57% berserków, ranking uzyskany 2104) i wyprzedził kolejnego w tabeli zawodnika aż o 17 punktów. Na V miejscu uplasował się Alan Jagodziński, który wywalczył 12 punktów.
 
Materiał: PS

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
MEBLE PIOTR PASIEKA
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Odchudzanie
Drukarka fiskalna Epson
2499PLN PROMOCJA PLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
999PLN PROMOCJAPLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1099PLN PROMOCJAPLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)