Dziś mamy 28 listopada 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

15 października 2021

Mistrzostwa powiatu nakielskiego szóstek piłkarskich. Kto zwyciężył?

fot. pow.

fot. pow.

13 października br. w Nakle nad Notecią odbyły się# mistrzostwa powiatu nakielskiego szóstek piłkarskich.

W zawodach wzięły udział 4 drużyny, ZST z Kcyni,ZS Lubaszcz, ZSŻŚ Nakło n/Notecią oraz ZS Szubin, który wystawił 11 osobowy zespół do rywalizacji.

Turniej został rozgrywany systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu zmierzyły się zespoły z Lubaszcza oraz Szubina. Mecz rozgrywany był pod dyktando uczniów z Szubina, ale nie udawało im się postawić kropki nad „i” w postaci strzelenia bramki, dopiero na 3 min przed końcem spotkania bramkarz rywali został pokonany a chłopacy z Szubina zapewnili sobie skromne zwycięstwo 1:0 w meczu otwarcia. W drugim meczu uczniowie z ZS Szubin zmierzyli się z drużyną z Nakła, był to przedwczesny finał gdyż patrząc na umiejętności było widać, że obie drużyny miały przewagę nad resztą zespołów. Mecz zaczął się idealnie bo już w 2 minucie meczu za pola karnego fantastycznym uderzeniem popisał się Adrian Gorajewski otwierając wynik spotkania. Reszta meczu to już wyrównana walka w środku pola, każda z drużyn miała swoje okazje, lecz bramkarz Tobiasz Nowicki kapitalnie bronił strzały rywali dzięki czemu udało się wygrać po raz kolejny skromnie 1:0. W trzecim spotkaniu nasza drużyna zmierzyła się ze szkołą z Kcyni, chłopacy jako liderzy grupy pokazali klasę wygrywając spotkanie, aż 6:0 przypieczętowując wygranie całego turnieju. Podczas meczu zawodnicy kilka świetnych akcji, aż ręce same składały się do oklasków.

W drużynie MISTRZÓW Powiatu nakielskiego zagrali: Adrian Gorajewski, Hubert Paszkiet, Jakub Matuszewski, Kamil Sowa, Tobiasz Nowicki, Alex Lisiecki, Szymon Berka, Szymon Brzykcy, Kacper Wojciechowski, Mateusz Piekarski, Jakub Milicki
Zawodnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)