Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

31 maja 2020

Międzynarodowa liga CoCA5 Academies w Pakistanie. Drużyna z I LO na podium

W sobotę 30 maja o godzinie 17.00 czasu polskiego odbyła się kolejna międzynarodowa liga #klubów CoCA5 Academies w Pakistanie, organizowana przez Sheraza Masouda Gondala z Rawalpindi.

Na listach startowych znalazł się brytyjski arcymistrz i dwóch mistrzów FIDE, co dodało imprezie dodatkowego prestiżu. W zawodach wystąpiła drużyna I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, która zajęła II miejsce. W lidze rywalizowało 7 klubów z Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Indii, Sri Lanki, Pakistanu i Polski. Poszczególne teamy zostały zasilone zagranicznymi transferami między innymi z Rosji, Mongolii i Kuby. Grano tempem szachów błyskawicznych 3+0 w czasie 1,5 godziny.

Szczegółowe wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce Tal's Chess Akademy - Sri Lanka - 247 punktów,  II miejsce I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie - Polska - 210 punktów, III miejsce Lviv Chess Academy Savchukf - Ukraina - 204 punkty, IV miejsce UK Chess Academy - Wielka Brytania - 198 punktów, V miejsce Mir Sultan Chess Akademy - Pakistan - 191 punktów, VI miejsce Anees Darbari Chess Akademy - Kadapa, Andhra Pradesh Indie - 129 punktów, VII miejsce Shree Arts & Sports @ Sekar Chess Akademy - Bengaluru Indie - 117 punktów.

Do ogólnej punktacji klubu zaliczano sumę 10 najlepszych wyników poszczególnych graczy. Drużyna I LO wystawiła tym razem 10 szachistów: Olaf Jagodziński - 39 punktów, Mikołaj Włoch - 34 punkty, Damian Kamiński - 28 punktów, Piotr Szybowicz - 26 punktów, Alan Jagodziński - 26 punktów, Adam Jagodziński - 18 punktów, Ewa Karkowska - 15 punktów, Konrad Hilscher - 14 punktów, Sergiusz Braniewicz - 8 punktów, Hubert Zdralek - 2 punkty. Część zawodników nie grała przez cały czas trwania ligi. Cennym uzupełnieniem składu okazał się Damian Kamiński, dla którego był to pierwszy dzień gry w klubie I LO. Dziękujemy wszystkim za udział.

Wyniki turnieju

Miejsce

Klub

Kraj

Punkty

1

Tal's Chess Akademy

Sri Lanka

247

2

I LO Szubin

Polska

210

3

Lviv Chess Academy Savchuk

Ukraina

204

4

UK Chess Academy

Wielka Brytania

198

5

Mir Sultan Chess Akademy

Pakistan

191

6

Anees Darbari Chess Akademy

Indie

129

7

Shree Arts & Sports @ Sekar Chess Akademy

Indie

117


Materiał: PS

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Elewacje
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Remonty mieszkań
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
Meble łazienkowe
Czytniki kodów kreskowych
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)