Memoriał im. Michała Joachimowskiego w Białych Błotach. Wysoki poziom

fot. Piotr Krzywdziński
9 sierpnia 2020 roku w Białych Błotach odbył się# Memoriał im. Michała Joachimowskiego w którym udział wzięło ponad 200 zawodników z różnych stron Polski. W tym 13 osobowa reprezentacja Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina.
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, kilku zawodników UKB Szubin zdobyło minima na Mistrzostwa Polski i poprawiło swoje rekordy życiowe. Z zawodników UKB Szubin najlepiej zaprezentował się Bartosz Iskra w skoku w dal z wynikiem 6,22 m zajmując trzecie miejsce, była to konkurencja Memoriałowa. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dotacji Urzędu Miejskiego w Szubinie.
Wyniki zawodników UKB Szubin:
Bartosz Iskra w skoku w dal 6,22 m i w biegu na 100 m w czasie 11,94 sek.
Natalia Staśkiewicz w skoku w dal 4,59 m , Szósta w finale w biegu na 100 m z czasem 13,56 sek. , w eliminacjach 13,45 sek.
Oliwia Jechna rocznik 2008 w biegu 80 m p.pł. z czasem 14,97 sek. i w biegu 600 m z czasem 2.01,04 sek.
Anna Winkowska rocznik 2007 w biegu 300 m z czasem 48,75 sek.
Jakub Kalka rocznik 2007 w biegu 600 m z czasem 1.44,34 sek. rekord życiowy
Mateusz Langer rocznik 2007 w biegu 300 m z czasem 45,84 sek. rekord życiowy
Maciej Sobczak rocznik 2007 w biegu 300 m z czasem 46,97 sek.
Roksana Habera rocznik 2007 pchnięcie kulą 2 kg 8,43 m drugie miejsce rekord życiowy
Zofia Kalka rocznik 2010 w biegu 600 m 2.13,72 sek. rekord życiowy
Zofia Krzywdzińska rocznik 2009 w biegu 600 m z czasem 2.19,48 sek. rekord życiowy
Martyna Szypura rocznik 2009 w biegu 60 m z czasem 9,72 sek. i w skoku w dal 3,58 m
Anastazja Kwiatkowska rocznik 2011 w biegu 60 m z czasem 10,29 sek. i w skoku w dal 3,29 m rekord życiowy
Barbara Siuchmińska rocznik 2007 w biegu 100 m z czasem 15,29 sek.
Materiał: Piotr Krzywdziński
Galeria


Czytaj również
- Football Academy Szubin na podium. Ogólnopolska grywalizacja
- Ostatni dzień półkolonii sportowych. Emocje i piękne wspomnienia
- Runda wstępna Pucharu Polski. Skra Paterek kontra Czarni Nakło
- Sukces Dawida Wegnera. Rekord pobity po 35 latach
- Zawodnicy i trenerzy na kartach. Od boiska do kolekcjonerskiej legendy
Dodaj komentarz
Ratownictwo medyczne to czas! Kierowco bądź czujny

Kierowco, jeśli widzisz ten znak to# jesteś przed szpitalem lub stacją pogotowia ratunkowego.
(czytaj więcej)Trwa wzmożona aktywność kleszczy. Jak się chronić?

Trwa wzmożona aktywności kleszczy. Bądźmy ostrożni# podczas wypoczynku na świeżym powietrzu – szczególnie w lasach, parkach, na działkach i łąkach. W Polsce występuje ok. 19 gatunków tych pajęczaków. Warto wiedzieć, że powszechnie występujący w Polsce kleszcz pospolity jest pasożytem bytującym na ponad stu różnych gatunkach ssaków, gadów i ptaków.
(czytaj więcej)Sezon na "kurki". Uważaj, pieprznika jadalnego można pomylić z lisówką

Zanim wyruszycie na grzybobranie zwróćcie uwagę #na 3 przykłady pomyłek, które sygnalizują nasi grzyboznawcy.
(czytaj więcej)Rowerem przez Krajnę i Pałuki. Nowy przewodnik z opisanymi trasami

Masz ochotę na aktywny wypoczynek w pięknym otoczeniu natury? #Sięgnij po nowy przewodnik rowerowy powiatu nakielskiego i ruszaj w trasę!
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!