Dziś mamy 15 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2024

Integracja i dobra zabawa. Rozgrywki piłkarskie w Janowcu Wielkopolskim

fot. Football Academy Szubin

fot. Football Academy Szubin

Jeszcze w czerwcu na zakończenie sezonu drużyna #FA Szubin z rocznika 2012 udała się na duży turniej do Janowca Wielkopolskiego.

Celem rozgrywek była integracja i dobra zabawa naszych zawodników po długim sezonie. Zagraliśmy 6 meczy z bardzo dobrymi przeciwnikami na co dzień grającymi w ligach wojewódzkich Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Po turnieju udaliśmy się na wspólnego grilla na zakończenie udanego sezonu. Spędziliśmy bardzo miło czas wraz ze swoim rodzinami.

Materiał: Marcin Studziński / Football Academy Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)