Dziś mamy 28 listopada 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

13 października 2021

Granowska i Wołowski górą. Poniedziałkowe zmagania brydżystów

fot. archiwum

fot. archiwum

Brydżowy mikst z Nakła Aleksandra Granowska i# Piotr Wołowski zwyciężył w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej był rozegrany w ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

W każdy drugi poniedziałek miesiąca brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy. W tym roku z uwagi na epidemię przewidziano jedynie 7 eliminacji. Nie będzie więc klasyfikacji rocznej.

W poniedziałek, 11 października rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach październikowej eliminacji KMP. Wystąpiło 9 par z: Nakła, Mroczy, Rościmina, Sicienka, Szubina i Więcborka. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

W turnieju z duża przewagą zwyciężyła para z Eurobac I Nakło Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski. Na drugim miejscu uplasowali się ich klubowi koledzy Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński. Trzecia pozycja przypadła parze nakielsko – szubińskiej: Bartłomiej Pałubicki/Zbigniew Pełka.

Kolejny turniej zaplanowano dopiero 8 listopada października. Będzie to listopadowa eliminacja KMP. Po przeliczeniu wyników z 36 na 37 ośrodków, para Najmrodzki/Rdesiński zajmuje 36 miejsce (sklasyfikowano 491 pary). Dzięki temu otrzma kolejne punkty rankingowe.

Wyniki:

1. Aleksandra Granowska/Piotr Wołowski – 63.22%
2. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński – 58.79%
3. Bartłomiej Pałubicki/Zbigniew Pełka – 56.77%
4. Roman Grabowski/Benedykt Mieszczak – 50.91%
5. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski – 48.89%
6. Włodzimierz Heymann/Krzysztof Popczyński – 47.68%
7. Brunon Kaczmarek/Tadeusz Nitka – 45.35%
8. Marceli Pluciński/Włodzimierz Suchodolski – 44.65%
9. Jan Kudła/Jan Nowakowski – 44.14%

Oceń artykuł: 8 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Lech, w dniu 13-10-2021 15:34:53 napisał:

  Mariusz Wróblewicz legenda Czarnych

  odpowiedz

  • 0 (0)

  przechodzień, w dniu 19-10-2021 00:02:48 napisał:

  niepocieszony ali błotka nie ma

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Jajka konsumpcyjne 10 szt.
4,44PLN
Budowa magazynów
Łopatka wieprzowa kg
9,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Kapusta biała
0,99PLN
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)