Dziś mamy 2 czerwca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

22 maja 2020

Drużyna szachistów z powiatu wystąpi w międzynarodowej lidze

I LO Szubin, Indie, Pakistan, Sri Lanka, Meksyk, Wielka Brytania, RPA, Armenia, Egipt. #Hiszpański arcymistrz i chilijski mistrz międzynarodowy na listach startowych.

W sobotę 23 maja o godzinie 18.30 czasu polskiego odbędzie się międzynarodowa liga klubów CoCA4 Academies w Pakistanie organizowana przez Sheraza Masouda Gondala z Rawalpindi. W zawodach wystąpi drużyna I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie wzmocniona liderami powiatu nakielskiego. Na listach startowych znajdują się następujące kluby: Shree Arts & Sports @ Sekar Chess Akademy - Bengaluru Indie, Tal's Chess Akademy - Sri Lanka, Mir Sultan Chess Akademy - Pakistan, Chess Academy ELITE - San Pedro Garza Garcia Meksyk, Dharma Chess Akademy - Thoothukudi Tamilnadu Indie, Armaviri Chess Akademy - Armavir Armenia, Chess Academy SA - Kapsztad RPA, UK Chess Academy - Wielka Brytania, Anees Darbari Chess Akademy - Kadapa, Andhra Pradesh Indie. Plik wejścia - https://lichess.org/tournament/XLUBQZMj

Materiał: PS

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wagi sklepowe
699PLN 500PLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Meble kuchenne
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)