Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

05 sierpnia 2019

Biegi w Gąsawie. Sukces zawodników z Szubina

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

3 sierpnia 2019 roku w Gąsawie odbyły się# 11 Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądrosyka, w których udział wzięło około 200 uczestników, w takich kategoriach biegowych jak: młodzież 4500 m, dorośli 10000 m oraz Nordic wal king 5000 m.

W zawodach udział wzięła spora grupa zawodników z Szubina reprezentująca Uczniowski Klub Biegacza, Ognisko TKKF Instalator Pelikan oraz BBL. Pięcioro zawodników z Szubina stawało na podium. W biegu na 4500 m w kat. do 12 lat zwyciężył Jakub Kalka z UKB Szubin przed Maciejem Sobczakiem. Wśród dziewcząt na tym samym dystansie w tej samej kategorii 2 miejsce zajęła Anna Winkowska również z UKB Szubin. W biegu na 10000 m w kat. 30 – 39 lat zwyciężyła Wioleta Borowiec BBL Szubin, a w kat. 16 – 19 lat na tym samym dystansie 3 miejsce zajął Dominik Krzywdziński UKB Szubin.


Materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 8 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Blacharstwo
Zabiegi dla panów
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)