Dziś mamy 15 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

05 sierpnia 2019

Biegi w Gąsawie. Sukces zawodników z Szubina

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

3 sierpnia 2019 roku w Gąsawie odbyły się# 11 Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądrosyka, w których udział wzięło około 200 uczestników, w takich kategoriach biegowych jak: młodzież 4500 m, dorośli 10000 m oraz Nordic wal king 5000 m.

W zawodach udział wzięła spora grupa zawodników z Szubina reprezentująca Uczniowski Klub Biegacza, Ognisko TKKF Instalator Pelikan oraz BBL. Pięcioro zawodników z Szubina stawało na podium. W biegu na 4500 m w kat. do 12 lat zwyciężył Jakub Kalka z UKB Szubin przed Maciejem Sobczakiem. Wśród dziewcząt na tym samym dystansie w tej samej kategorii 2 miejsce zajęła Anna Winkowska również z UKB Szubin. W biegu na 10000 m w kat. 30 – 39 lat zwyciężyła Wioleta Borowiec BBL Szubin, a w kat. 16 – 19 lat na tym samym dystansie 3 miejsce zajął Dominik Krzywdziński UKB Szubin.


Materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Gimnastyka korekcyjna
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Wypożyczalnia samochodów
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)