Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 sierpnia 2019

Biegi w Gąsawie. Sukces zawodników z Szubina

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

3 sierpnia 2019 roku w Gąsawie odbyły się# 11 Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądrosyka, w których udział wzięło około 200 uczestników, w takich kategoriach biegowych jak: młodzież 4500 m, dorośli 10000 m oraz Nordic wal king 5000 m.

W zawodach udział wzięła spora grupa zawodników z Szubina reprezentująca Uczniowski Klub Biegacza, Ognisko TKKF Instalator Pelikan oraz BBL. Pięcioro zawodników z Szubina stawało na podium. W biegu na 4500 m w kat. do 12 lat zwyciężył Jakub Kalka z UKB Szubin przed Maciejem Sobczakiem. Wśród dziewcząt na tym samym dystansie w tej samej kategorii 2 miejsce zajęła Anna Winkowska również z UKB Szubin. W biegu na 10000 m w kat. 30 – 39 lat zwyciężyła Wioleta Borowiec BBL Szubin, a w kat. 16 – 19 lat na tym samym dystansie 3 miejsce zajął Dominik Krzywdziński UKB Szubin.


Materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolery - mezoterapia skóry
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Remonty mieszkań
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)