Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

12 maja 2022

Wyczuwalny zapach gazu na klatce schodowej. Wezwano straż i policję

fot. MM

fot. MM

W jednej z nakielskich kamienic wyczuwalny był zapach gazu.

Państwowa Straż Pożarna w Nakle otrzymała zgłoszenie o godz. 13.06 o tym, że w Nakle, przy ulicy Sądowej wyczuwalny jest zapach gazu w kamienicy na klatce schodowej.

Na miejsce natychmiast udali się strażacy z Nakła oraz dwa patrole policyjne.

Strażacy przy użyciu sprzętu specjalistycznego wykluczyli strefę zagrożenia wybuchem. Żadnej nieszczelności nie stwierdzono - poinformował nas st. kpt. Bartosz Walkowiak - oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Nakle.

Dla bezpieczeństwa, zasugerowano przekazanie informacji do spółki gazowej w celu przeprowadzenia przeglądu gazowego.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (9)

  Stefa i Genowefa, w dniu 12-05-2022 16:01:15 napisał:

  No to zaczyna się "akcja" z ubiegłego roku.Wówczas było podobnie.Pewna Spółdzielnia weszła w konszachty z pewną firmą i zaczęto naciągać lokatorów budynków na nieszczelności których nie było.Ludzie chwilówki brali by przebudować w lokalach instalacje które rzekomo były stare i nieszczelne.Teraz ponownie ktoś usiłuje zarobić na naiwnych mieszkańcach i "akcja" się powtarza.Jak dla mnie tym powinna zająć się Policja.

  odpowiedz

  • -2 (4)

  wojtek k, w dniu 12-05-2022 18:02:33 napisał:

  to nie ja koniec żygowski serio prawda wiem jest mobbing u prywaciarzy ja nie dostosuje nie taki mądry słabo język angielski i szefom i władzom do matury nie przystąpie redaktor marzenia dziennikarz pzrymusy wyzywam i kalecze nie chce madry głupi jak but zarobic i pzrechulac forse wiem szkodzi alkohol głos i wóda kości

  odpowiedz

  • -2 (2)

  kolo, w dniu 13-05-2022 06:58:24 napisał:

  Stan instalacji gazowych w wielu miejscach budzi niepokój i to widać na zewnątrz budynków! Uszkodzone szafki gazowe ,skorodowane rury,połączenia gwintowe, Podobnie wygląda to na klatkach schodowych,a nawet wewnątrz mieszkań.Niektóre instalacje nie są wymieniane od czasu wprowadzenia w Nakle gazu ziemnego i cudem jest ,że ta sytuacja nie była przyczyną pożaru czy wybuchu !Przeglądy techniczne pod nadzorem gazowników winny być przeprowadzone we wszystkich ,a szczególnie starych budynkach w mieście .

  odpowiedz

  • -1 (1)

  mieszkaniec, w dniu 13-05-2022 08:52:35 napisał:

  maria beata kozidrak wraca w jedynce nowa piosenka cieszę że wraca będzie lepiej a stare przeboje klasyki pamietaj lato z radiem lato ze snu,piechotą do lata jezioro szczęścia i inne solo taka warsawa łezki leca u nas zgracie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)