Dziś mamy 21 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2019

VIII Turniej Warcabowy. Zwyciężyła Katarzyna Wargulec

fot. Piotr Szybowicz

fot. Piotr Szybowicz

Katarzyna Wargulec zwyciężyła w VIII Turnieju Warcabowym # SZUBIN OPEN, który odbył się w I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie.

Szczegółowa lista medalistów przedstawia się następująco: Turniej A - klasyfikacja seniorów - I miejsce Dariusz Wargulec (SzDK Szubin), II miejsce Piotr Szybowicz (SzDK Szubin/I LO Szubin/MDK 1 Bydgoszcz), III miejsce Wanda Makowiecka (Królikowo), klasyfikacja juniorów - I miejsce Katarzyna Wargulec (SP 2 Szubin), II miejsce Oskar Dudka (MDK 1 Bydgoszcz), III miejsce Jagoda Kroczka (Zalesie).

Turniej B - klasyfikacja juniorów starszych - I miejsce Eliza Gruszczyńska (I LO Szubin), II miejsce Konrad Hilscher (I LO Szubin), III miejsce Wirginia Nowojska (I LO Szubin), klasyfikacja juniorów - I miejsce Sandra Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin), II miejsce Alan Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin), III miejsce Martyna Majda (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin).

Zawody prowadzili: Dariusz Wargulec i Piotr Szybowicz.

materiał: Piotr Szybowicz 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)