Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

01 maja 2019

Uroczystość z okazji 60-lecia koła. Nie zabrakło kwiatów i upominków

fot. Magdalena Ślagowska

fot. Magdalena Ślagowska

28 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Starym # Jarużynie Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało uroczystość z okazji 60-lecia Koła.

Zaproszonych gości oraz przybyłe tego dnia członkinie przywitała przewodnicząca Stanisława Rygielska. Sprawozdanie z działalności KGW przedstawione zostało w wersji multimedialnej. Wzbudziło spore zainteresowanie. Dwie długoletnie członkinie - p. Maria Nowakowska i p. Alina Rogacka zostały wyróżnione i uhonorowane.

Na uroczystość przybyli między innymi: p. Tomasz Miłowski - Wicestarosta Nakielski, p. Mariusz Piotrkowski - Burmistrz Szubina, p. Wioletta Borys-Stachowiak - Zastępca Burmistrza, p. Ignacy Pogodziński - Członek Zarządu Powiatu Nakielskiego, p. Alina Gordon - Dyrektor SZDK, p. Zofia Kozłowska, ks. proboszcz Mariusz Gębka, p. Stanisław Miniszewski - Sołtys Sołectwa Stary Jarużyn. Przyjechały też przewodniczące i delegatki ościennych KGW: Szaradowo, Wieszki, Tur, Samoklęski Duże i Samoklęski Małe.

Spotkanie uświetnił zespół Kołaczkowianki, a także bardzo zdolna wokalistka Maria Uziębło. Ponadto goście złożyli członkiniom Koła najserdeczniejsze życzenia i gratulacje. Jubilatki otrzymały z ich rąk piękne kwiaty i upominki. Spotkanie zakończyło się w sympatycznej i radosnej atmosferze.

materiał: powierzony 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Oczyszczanie twarzy
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Wulkanizacja
Pieczątki Colop
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Meble kuchenne - na zamówienie
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)