Dziś mamy 12 lipca 2025, sobota, imieniny obchodzą:

07 lipca 2022

Uczniowie technikum wzięli udział w teleturnieju. Niedługo emisja programu z ich udziałem!

fot. powierzone

fot. powierzone

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie z technikum ekonomicznego z # Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią wzięli udział w ogólnopolskim turnieju Sukces na Bank.

Rywalizowali w nim z uczniami ze szkół średnich z całej Polski, odpowiadając na pytania z zakresu ekonomii i finansów. Na podstawie dwóch etapów rozgrywek reprezentacja Staszica znalazła się wśród 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3.

W skład drużyny ze Staszica wchodzą uczniowie z klasy 3 cg technikum ekonomicznego: Zuzanna Gajewska (kapitan zespołu), Marika Łasa, Laura Paszkiewicz, Krystian Radowski i Cyprian Młynarczyk. Do turnieju przygotowywały uczniów nauczycielki przedmiotów ekonomicznych: Agnieszka Rotkiewicz i Grażyna Kinderman.

Ćwierćfinał z udziałem uczniów ze Staszica będzie emitowany w sobotę 9 lipca 2022 r. w telewizji ogólnopolskiej TVP3 o godzinie 9.00.

Zapraszamy do oglądania! Emocje gwarantowane.

materiał: Agnieszka Rotkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 30 27

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ratownictwo medyczne to czas! Kierowco bądź czujny

Kierowco, jeśli widzisz ten znak to# jesteś przed szpitalem lub stacją pogotowia ratunkowego.

(czytaj więcej)
0

82. rocznica Zbrodni Wołyńskiej. Uroczystości w całym kraju

11 lipca 2025 roku obchodzimy nowe święto państwowe#: Narodowy Dzień Pamięci o Polakach – Ofiarach Ludobójstwa dokonanego przez OUN i UPA na ziemiach wschodnich II Rzeczypospolitej Polskiej. W ustawie z 4 czerwca 2025 r. o ustanowieniu tego święta (Dz.U. z 2025 r., poz. 891) podkreślono, że „męczeńska śmierć z powodu przynależności do narodu polskiego zasługuje na pamięć w formie dnia wyróżnianego corocznie przez państwo polskie, w którym ofiarom będzie oddawany hołd”.

(czytaj więcej)
0

Latem sięgnij po wiśnie! Wykazują działanie przeciwnowotworowe

Letnie miesiące to idealny czas, by sięgnąć po wiśnie# – owoc, który choć nieco cierpki w smaku, kryje w sobie wiele zdrowotnych właściwości.

(czytaj więcej)
0

Idą w kierunku Jasnej Góry. Pielgrzymów z Szubina odwiedził biskup

„Woda, czapa, krem” – pielgrzymi kolejny dzień idą #w kierunku Jasnej Góry.

(czytaj więcej)