Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
07 lipca 2018

Termomodernizacja szkoły zakończona. Wartość robót to prawie 950 tys. zł

fot. UMiG Szubin

fot. UMiG Szubin

W czerwcu zakończono roboty budowlane polegające na termomodernizacji Szkoły #Podstawowej w Kowalewie.

Zadanie obejmowało docieplenie stropodachu, wymianę stolarki drzwiowej i opraw oświetlenia podstawowego na LED, wykonanie instalacji gazowej, centralnego ogrzewania, solarnej dla potrzeb ciepłej wody użytkowej, fotowoltaicznej oraz demontaż istniejącej kotłowni i wykonanie nowej na gaz ziemny. Roboty wykonywała firma Lider - BYDGOSTA Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy oraz Partner - Solareon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Niemczu.

Całkowita wartość robót budowlanych wraz z dokumentacją projektową, nadzorem autorskim i inwestorskim wyniosła ok. 948 127,58 zł brutto. Realizacja tego zadania będzie dofinansowana w 70% ogólnej kwoty kosztów kwalifikowalnych, w wysokości nie większej niż 638.130,81zł, ze środków EFRR w ramach RPO WK-P  na lata 2014-2020 w ramach ZIT.

materiał: UMiG Szubin

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Yyy, w dniu 07-07-2018 19:17:50 napisał:

  Może autor wytłumaczy te skróty, nie wszyscy wiedzą co to oznacza. Dziękuję

  odpowiedz

  • 0 (0)

  ciekawski, w dniu 08-07-2018 22:33:55 napisał:

  kiedy będzie dofinansowana? Czy wniosek został już złożony? inwestycja zakończona, to i dofinansowanie już chyba powinno być????

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drobne naprawy
Sprawdzanie świateł
Kalkulatory
od 6,90PLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Meble łazienkowe
Meble kuchenne
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)