Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

07 lipca 2018

Termomodernizacja szkoły zakończona. Wartość robót to prawie 950 tys. zł

fot. UMiG Szubin

fot. UMiG Szubin

W czerwcu zakończono roboty budowlane polegające na termomodernizacji Szkoły #Podstawowej w Kowalewie.

Zadanie obejmowało docieplenie stropodachu, wymianę stolarki drzwiowej i opraw oświetlenia podstawowego na LED, wykonanie instalacji gazowej, centralnego ogrzewania, solarnej dla potrzeb ciepłej wody użytkowej, fotowoltaicznej oraz demontaż istniejącej kotłowni i wykonanie nowej na gaz ziemny. Roboty wykonywała firma Lider - BYDGOSTA Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy oraz Partner - Solareon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Niemczu.

Całkowita wartość robót budowlanych wraz z dokumentacją projektową, nadzorem autorskim i inwestorskim wyniosła ok. 948 127,58 zł brutto. Realizacja tego zadania będzie dofinansowana w 70% ogólnej kwoty kosztów kwalifikowalnych, w wysokości nie większej niż 638.130,81zł, ze środków EFRR w ramach RPO WK-P  na lata 2014-2020 w ramach ZIT.

materiał: UMiG Szubin

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Yyy, w dniu 07-07-2018 19:17:50 napisał:

  Może autor wytłumaczy te skróty, nie wszyscy wiedzą co to oznacza. Dziękuję

  odpowiedz

  • 0 (0)

  ciekawski, w dniu 08-07-2018 22:33:55 napisał:

  kiedy będzie dofinansowana? Czy wniosek został już złożony? inwestycja zakończona, to i dofinansowanie już chyba powinno być????

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zabiegi odmładzające
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Pieczątki Colop
Sprawdzanie geometrii kół
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Meble łazienkowe
Zabieg parafinowy
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)