Dziś mamy 30 marca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 lutego 2020

Seniorzy potrafią się świetnie bawić. Tańcom nie było końca!

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

22 lutego członkowie Klubu Seniora Jesienny Kwiat z Szubina wzięli udział w zabawie #karnawałowej w Łeknie. Humory dopisywały wszystkim uczestnikom.

W zabawie udział wzięło 140 osób z klubów seniora z Janowca Wielkopolskiego, Mieściska, Gołańczy, Damasławka, Rogowa, Mieleszyna, Łopienna, Niemczyna oraz Jesienny Kwiat z Szubina i gospodarze.  Wszystkich powitała przewodnicząca klubu „Cystersi” w Łeknie Urszula Pawlak. Nie zabrakło pysznego jedzenia i dobrej muzyki, przy której seniorzy spędzili czas na tańcach i wspólnej zabawie do późnych godzin nocnych.

Materiał: J. Dulka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)