Dziś mamy 3 lipca 2025, czwartek, imieniny obchodzą:

19 września 2024
Wiadomości z regionu

Rozbój na jednej z posesji. Zaatakowały kobietę i ukradły gotówkę

fot. KPP w Żninie

fot. KPP w Żninie

Żnińscy policjanci poszukują świadków rozboju# do którego doszło 18 września 2024 roku około godziny 13.30 na terenie jednej z posesji w miejscowości Rozalinowo w gminie Gąsawa.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Żninie pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie w sprawie rozboju do jakiego doszło wczoraj (18.09.2024).

Około godz. 13.30 na teren jednej z posesji w miejscowości Rozalinowo w gm. Gąsawa, zamieszkałej przez 68-latkę, weszły trzy kobiety, prawdopodobnie narodowości romskiej. Kobiety zaatakowały mieszkankę, po czym dokonały kradzieży gotówki. Z ustaleń funkcjonariuszy wykonujących czynności na miejscu zdarzenia, wynika, że sprawczynie były w wieku około 60 lat, poruszały się samochodem osobowym prawdopodobnie koloru brązowego.

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje na temat  zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żninie pod nr tel. 47 7526 200.

Materiał: KPP w Żninie

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

    • 18 (26)

    Dla roma, w dniu 19-09-2024 16:57:12 napisał:

    To cyygańske nieroby są wszędzie jak nie dywany to podrobione elektro narzędza pierścienie z tombaku w wilach mieszkają nigdzie nie pracują pasożyty na zasiłkach w całej Europie im wszystko wolno

    odpowiedz

    • 4 (12)

    Kinga , w dniu 20-09-2024 16:16:35 napisał:

    adolf z Berlina by wiedział co zrobić z tymi pasożytami

    odpowiedz

    • 3 (11)

    Jak20, w dniu 21-09-2024 17:29:04 napisał:

    Banda nierobow-oszustow. Do pieca.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Konstrukcje stalowe
Rejestracja BDO
500PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
KOBIZE
500PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Jak bezpiecznie przetrwać upały? Narażone dzieci i osoby starsze

Wg prognoz pogody, przed nami upalne dni.# Wraz ze wzrostem temperatury rośnie ryzyko odwodnienia i przegrzania organizmu. Wysokie temperatury są niezwykle niebezpieczne dla osób starszych i dzieci, jednak wszyscy powinniśmy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa podczas upału.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjna akcja. "Zapnij pasy– poczuj uścisk bezpieczeństwa"

Wakacje to czas nasilonych wyjazdów rodzinnych#. W trosce o bezpieczeństwo podróżnych Biuro Ruchu Drogowego KGP wspólnie z firmą Neptis SA - operatorem komunikatora Yanosik oraz firma Screen Network SA, począwszy od 27 czerwca do 31 sierpnia 2025 r., będzie prowadziło akcję pn. ZAPNIJ PASY – poczuj uścisk bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Wspomnienie Matki Bożej Licheńskiej. Zaplanowano centralne uroczystości

W środę, 2 lipca przypada liturgiczne wspomnienie #Matki Bożej Licheńskiej – czczonej jako Matka Pocieszenia i Opiekunka rodzin oraz cierpiących.

(czytaj więcej)
0

Ubezwłasnowolnienie całkowite i częściowe. Kiedy i jak stosować?

Ubezwłasnowolnienie to instytucja prawna przewidziana #w polskim prawie, mająca na celu ochronę osoby, która z powodu zaburzeń psychicznych lub innej poważnej niezdolności nie jest w stanie samodzielnie kierować swoim postępowaniem. Ma ono na celu ochronę interesów osoby ubezwłasnowolnionej, a nie jej karanie czy dyskryminowanie. Może dotyczyć m.in. osób z chorobami psychicznymi, upośledzeniem umysłowym, uzależnieniami czy schorzeniami neurodegeneracyjnymi (np. zaawansowana demencja), które w znacznym stopniu umożliwiają świadome kierowanie swoim zachowaniem.

(czytaj więcej)