Dziś mamy 3 października 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 lipca 2022

Pierwszy sparing napawa optymizmem. Cel został osiągnięty

fot. BDS

fot. BDS

Wysokie zwycięstwo odnieśli w sobotę piłkarze Szubinianki#, podczas swojego pierwszego sparingu przed rundą jesienną sezonu 2022/2023. Do Szubina przyjechali zawodnicy Wisły Fordon, którzy musieli uznać wyższość ekipy trenera Wiesława Stepczyńskiego.

Wynik 6:1 napawa optymizmem tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę ostatni sparing zespołów. W marcu lepsi byli gracze z Bydgoszczy. Tym razem zdecydowanie lepsi okazali się szubinianie. Worek z bramkami rozwiązał w 23` Norbert Gorajewski, po podaniu Igora Jakubowskiego. Po chwili na 2:0 podwyższył Kamil Ośka, tym razem przy bramce asystował Konrad Polawski. W drugiej połowie dalej prym wiedli gospodarze. w 54` trafił Mikołaj Jerzakowski, który wykorzystał dobre podanie Kamila Ośki. Kwadrans później Bartosz Musiałek dograł do Maxyma Liashenko i było już 4:0. W 82` swoje drugie trafienie zaliczył Mikołaj Jerzakowski. Goście strzelili honorową bramkę w 85`. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wynik spotkania na 6:1 ustalił Michał Machowski.

- Cel sparingu został osiągnięty - mówił po meczu trener Szubinianki Wiesław Stepczyński. - Przetestowaliśmy dwa ustawienia. Wiemy, co należy poprawić. Zawodnicy solidnie wybiegali ten mecz - dodaje trener.

Jak się okazało, w koszulce Szubinianki zobaczyliśmy w sobotę dobrze znanego, ale dawno nie widzianego Pawła Kujawę, który po długiej przerwie wraca do zespołu z Zamku Gołańcz.
- Wróciłem do Szubinianki, ponieważ zawsze dobrze czułem się w tym zespole. Myślę, że jestem w stanie dać drużynie coś pozytywnego, przede wszystkim doświadczenie. Widzę duży potencjał w chłopakach. Czuję się jak w domu - mówi "nowy" nabytek Szubinianki Paweł Kujawa. Bardzo cieszymy się z tego powrotu i witamy w domu Paweł.

W drużynie Szubinianki w meczu przeciwko Wiśle Fordon wystąpili: Przemysław Pawlak, Norbert Gorajewski, Konrad Polawski, Paweł Kujawa, Paweł Jakubowski, Konrad Zawidzki, Igor Jakubowski, Bartosz Musiałek, Jacek Wypych, Michał Machowski, Mikołaj Jerzakowski, Maxym Liashenko oraz Kamil Ośka.

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Budowa hal
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)