Dziś mamy 16 października 2021, sobota, imieniny obchodzą:

15 września 2021

Oficjalna inauguracja Ligi Strzeleckiej ZST. Przeprowadzono mini turniej

fot. Weronika Panasik, Tomasz Suty

fot. Weronika Panasik, Tomasz Suty

13 września, wbrew utartym stereotypom, wcale nie był pechowy. Wręcz przeciwnie dostarczył wiele emocji uczestnikom inauguracji Ligi Strzeleckiej ZST.

Oficjalnego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Katarzyna Kluczyńska, a pod opieką Pani Ewy Karczewskiej i Pana Tomasza Suty młodzież ćwiczyła kunszt strzelecki.

Tradycyjnie przeprowadzony został mini turniej, w którym dziesięciu śmiałków rywalizowało o najlepszy wynik. Bezkonkurencyjny okazał się Kacper Bączkowski, który uzyskał 41 pkt. Emocjonujący pojedynek o drugie miejsce na podium stoczyli Weronika Panasik oraz Rafał Markiewicz, który dopiero w dogrywce dwupunktową przewagą zapewnił sobie drugą lokatę.

Tak rozwijające i ciekawe zajęcia odbywają się dzięki wsparciu Panów: Ryszarda Hanioszyna i Stanisława Kanta, którym za pomoc i zaangażowanie serdecznie dziękujemy. Zapraszamy w każdy poniedziałek i środę od 16 do 18!

Materiał: Tomasz Suty

Autorartykułu nie wyraża zgody na jego komentowanie.

Oceń artykuł: 3 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Wzroku. Specjaliści apelują, aby nie zwlekać z badaniami

14 października 2021 roku przypada Światowy Dzień Wzroku, który w# tym roku koncentruje się wokół tematu #LoveYourEyes.

(czytaj więcej)
0

Kawa jak lek przeciwnadciśnieniowy. Jaką ilość kawy można wypić jednego dnia?

Regularne picie 1-3 filiżanek kawy dziennie nie tylko nie# zwiększa ryzyka rozwoju nadciśnienia, ale może je nawet zmniejszać. Badania ostatnich lat pokazały, że w kawie są obecne związki, które „naśladują” działanie niektórych leków hipotensyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pandemia spowodowała znaczny spadek aktywności fizycznej dzieci i młodzieży

Pandemia nie sprzyjała aktywności fizycznej. Prawie 10 proc. dzieci i# młodzieży w wieku od 10 do 18 lat nie ćwiczyło ani jednego dnia w tygodniu. Co najmniej cztery razy w tygodniu miało z nią do czynienia 41 proc. badanych, o blisko 10 proc. mniej niż wcześniej - wynika z ustaleń pracowni IBRiS.

(czytaj więcej)