Dziś mamy 9 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

21 listopada 2019

Nowi funkcjonariusze w szeregach nakielskiej policji

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szeregi nakielskiej policji zasiliło 3 nowych funkcjonariuszy. Nowo przyjętych mundurowych #przywitało kierownictwo jednostki. Szefowie podkreślali, jak odpowiedzialny zawód wybrali i życzyli powodzenia na kursie, który przygotuje ich do pracy.

W ostatnich dniach do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią przyjętych zostało trzech nowych funkcjonariuszy. Młodzi adepci sztuki policyjnej przed wstąpieniem w policyjne szeregi musieli zmierzyć się z różnego rodzaju egzaminami. Zdali między innymi test wiedzy, testy sprawności fizycznej, testy psychologiczne, a także stanęli przed komisją lekarską.

Policjantów podczas uroczystej zbiórki oficjalnie powitali Komendanci nakielskiej jednostki, mł. insp. Krzysztof Zawołański i kom. Zbigniew Sperkowski. Przełożeni podkreślali, jak odpowiedzialną decyzję podjęli wstępując w policyjne szeregi, życzyli jednocześnie pomyślnego ukończenia kursu podstawowego oraz sukcesów w przyszłej pracy zawodowej.

Po złożonym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy uroczystym ślubowaniu adepci policyjnej sztuki pojechali do Szkoły Policji w Pile. Tam odbędą sześciomiesięczny kurs podstawowy i pod okiem specjalistów przygotowywać się będą do służby na rzecz mieszkańców powiatu nakielskiego.  

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowa KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)