Dziś mamy 14 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

21 listopada 2019

Nowi funkcjonariusze w szeregach nakielskiej policji

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szeregi nakielskiej policji zasiliło 3 nowych funkcjonariuszy. Nowo przyjętych mundurowych #przywitało kierownictwo jednostki. Szefowie podkreślali, jak odpowiedzialny zawód wybrali i życzyli powodzenia na kursie, który przygotuje ich do pracy.

W ostatnich dniach do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią przyjętych zostało trzech nowych funkcjonariuszy. Młodzi adepci sztuki policyjnej przed wstąpieniem w policyjne szeregi musieli zmierzyć się z różnego rodzaju egzaminami. Zdali między innymi test wiedzy, testy sprawności fizycznej, testy psychologiczne, a także stanęli przed komisją lekarską.

Policjantów podczas uroczystej zbiórki oficjalnie powitali Komendanci nakielskiej jednostki, mł. insp. Krzysztof Zawołański i kom. Zbigniew Sperkowski. Przełożeni podkreślali, jak odpowiedzialną decyzję podjęli wstępując w policyjne szeregi, życzyli jednocześnie pomyślnego ukończenia kursu podstawowego oraz sukcesów w przyszłej pracy zawodowej.

Po złożonym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy uroczystym ślubowaniu adepci policyjnej sztuki pojechali do Szkoły Policji w Pile. Tam odbędą sześciomiesięczny kurs podstawowy i pod okiem specjalistów przygotowywać się będą do służby na rzecz mieszkańców powiatu nakielskiego.  

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowa KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)