Dziś mamy 31 maja 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

13 maja 2019

III Piknik Parafialny w Rynarzewie. Było mnóstwo atrakcji

fot. TD

fot. TD

W sobotę, 11 maja przy kościele Św. Katarzyny w Rynarzewie# z inicjatywy ks. proboszcza Rafała Kwiatkowskiego przy czynnym udziale ludzi dobrej woli odbył się III Piknik Parafialny. Celem pikniku była integracja parafian. Atrakcji było sporo.

Strzelnica z broni pneumatycznej, dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, rozgrywki szachowe, tenis stołowy, piłkarzyki, zabawy harcerskie.

Parafianie przygotowali pyszne ciasta, chleb domowy ze smalcem i ogórkiem, grochówkę, pomidorówkę, gofry, kiełbaski z grilla i pieczone banany z czekoladą.

Odbyła się loteria fantowa gdzie każdy los wygrywał. Przeprowadzono licytację przedmiotów przyniesionych na aukcję.

Dochód z pikniku zostanie przeznaczony na remont kościoła pw. Św. Stanisława.

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (6)

  Maj, w dniu 13-05-2019 11:31:53 napisał:

  Czysty protestantyzm

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (5)

  Rynarzewianka, w dniu 14-05-2019 07:22:49 napisał:

  Ksiądz Proboszcz organizuje Pikniki rodzinne a rodziny z dziećmi wyprasza z Mszy świętej! " Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże"

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Przewóz krajowy
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Makijaż na każdą okazję
Sprzedaż opon
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)