Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2022

Emilka nadal czeka na operację. Możesz pomóc i zaangażować się w turniej charytatywny

Emilka Rybarczyk czeka na poważną # operację serduszka w USA. Niestety gdy cel był bliski osiągnięcia okazało się, że przez rosnącą inflację, cena operacji wzrosła o ponad 40 tysięcy dolarów.

Pomóżmy jej przybliżyć się do wymarzonego celu i podarujmy troche szczęścia jej rodzicom.

17 lipca o godzinie 10 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nakle odbędzie się turniej charytatywny w piłkę nożną dla Emilki. Wpisowe dla każdej drużyny wynosi 100 złotych. Oprócz zawodów piłkarskich odbędzie się również zbiórka pieniężna oraz potencjalna licytacja różnych fantów sportowych( jeśli oczywiście uda nam się takie uzbierać). Dlatego też zachęcam wszystkich zainteresowanych do pomocy w organizacji turnieju, wolontariatu oraz różnych  organizacji pozarządowych i firm  do wsparcia finansowego danego wydarzenia. Pamiętajmy, że tylko razem możemy zrobić coś wielkiego a każda zebrana złotówka pozwoli przybliżyć Emilkę do szczęścia.

Wszystkich zainteresowanych pomocą  i chcących podzielić się swoimi pomysłami odsyłam do wiadomości prywatnej na Facebooku oraz mailowo; kozek14@o2.pl

materiał: Kamil Kozek

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -16 (20)

  obserwatorka, w dniu 27-06-2022 10:20:03 napisał:

  A co na to Orkiestra świątecznej pomocy i jej szef? Ponoć zbiera by pomagać chorym dzieciom? Coś mi się zdaje, że pomaga sędziom by nie trafić do pudła za wyłudzanie kasy a nie potrzebującym dzieciom!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 15 (19)

  użytkownik, w dniu 27-06-2022 13:35:36 napisał:

  do pani Obserwatorki ..niech pani zaprzestanie pisania głupot Wielka Orkiestra pomaga w zakupie sprzętu dla szpitali a nie na leczenie..co do leczenia to nasz kochany rząd powinien otworzyć oczy co się dzieje i refundować takie leki a nie pchają kase tam gdzie jej nie powinni pchać dzieci chorych przybywa i ludzie powinni wyjść w tej sprawie na ulice... ja jestem ojcem chorego dziecka i gdy napisaliśmy o wózek specjalistyczny to go otrzymaliśmy od Owsiaka a będąc na oddziałach w szpitalu to niema urządzenia bez serduszka orkiestry...chwała temu człowiekowi za to co robi... Pozdrawiam...

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Iker, w dniu 28-06-2022 21:35:17 napisał:

  Obserwatorka ty idź do lekarza Zabrać Nie dawc 13 14 emerytur i pieniądze się znają A Obserwartorka niech sobie przypomni kto zakupił respiratory podczas pandemi Napewno nie pseudokatolicki PiS owski rząd i jego wyznawcy szatana Kaczyńskiego

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Włościanka, w dniu 29-06-2022 07:25:57 napisał:

  Iker; sam se idź do lekarza i pod respirator. Swoje mienie możesz rozdać komu chcesz! A od naszych już okradzionych emerytur wara. Przez dziesięciolecia obracają naszymi składkami z zyskiem a idiota chce nas jeszcze raz okraść.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Konstrukcje stalowe
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)