Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2022

Dzień dziecka w dżungli. Były też duże lody i kiełbaska z grilla

fot. pow.

fot. pow.

Dzień Dziecka to dzień wyjątkowy, dlatego należy świętować# go w wyjątkowy sposób. W tym roku nasze przedszkolaki zostały zaproszone do najprawdziwszej dżungli!

Już od rana, przychodząc do przedszkola, dzieci przeniosły się w świat bujnej roślinności i dzikich zwierząt. W dżungli czekało na nie wiele atrakcji! Przedszkolaki pokonały małpi tor przeszkód w zwierzęcych bucikach, pomalowały krokodyla, zobaczyły jak wybucha prawdziwy wulkan, przyrządziły koktajl z egzotycznych owoców, przebierały się za słonia, przyklejały cienie zwierząt na tle sawanny i kolorowały obrazki. Dzieci nie tylko poznały świat tropikalnych roślin i afrykańskich zwierząt, lecz przede wszystkim miło spędziły czas - WSPÓLNY CZAS - pełen radości, współpracy i życzliwości. Po dzikich przygodach w dżungli każdy otrzymał upominek, duuuże lody oraz zjadł pyszną grillowaną kiełbaskę.

Każda grupa zorganizowała piknik, na którym dzieci zajadały się pysznościami. Nie ma cenniejszej rzeczy na świecie, niż widok uśmiechniętej, dziecięcej buzi - a w naszym Przedszkolu tego dnia, uśmiech nie schodził z twarzy żadnego podopiecznego. To był wspaniale uczczony Dzień Dziecka!

Materiał: Olga Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)