Dziś mamy 16 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

20 lutego 2020

Dzień Kota w SP w Kowalewie. Uczniowie wzięli udział w quizie wiedzy

fot. SP Kowalewo

fot. SP Kowalewo

17 lutego obchodziliśmy w świetlicy Światowy Dzień Kota. Wśród uczniów nie zabrakło #miłośników tych zwierząt, którzy chętnie przyszli tego dnia do szkoły przebrani.

Wspólnie stworzyliśmy świetlicowego kotka, a na papierowych miseczkach dzieci narysowały to wszystko, co jest potrzebne do tego, aby kot był szczęśliwy. Chętni mogli pomalować sobie twarz w kocie wzory albo wykonać kocią maskę, żeby jeszcze bardziej upodobnić się do swoich pupili. Następnie odbył się quiz wiedzy o kotach - tych domowych i tych dzikich. W bibliotece czytaliśmy opowiadania i wiersze, których bohaterami są koty m in. W. Cichonia „Cukierku, ty łobuzie” Wszystkie dzieci, które brały udział w turnieju otrzymały dyplomy i drobne upominki. Dzień zakończyły kocie zabawy. Było super!

Materiał: SP Kowalewo

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drobne naprawy
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Wagi sklepowe
699PLN 500PLN
Stół z blatem szklanym + krzesła
Narożniki
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)