Dziś mamy 15 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 lipca 2024

Dni Pola w Minikowie. Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe

fot. MM

fot. MM

6 lipca na polach Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa# Rolniczego w Minikowie rozpoczęły się XLVI Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe. Na odwiedzających czeka ponad 250 wystawców.

Wydarzenie tradycyjnie trwać będzie dwa dni. W sobotę, z samego rana w hali widowiskowej prowadzone były wybory superczempionów bydła mlecznego. W tym samym miejscu - w samo południe - nastąpiło oficjalne otwarcie wydarzeń targowych, czyli Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH, Kujawsko-Pomorskich Dni Pola, Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych oraz pokazów zielonkowych INTER-VAX. Z kolei o godz. 14:00 zaplanowano debatę pn. "Rolnictwo dziś i jutro" - na temat 20 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej - z planowanym udziałem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z przedstawicielami związków branżowych rolników oraz instytucji i organizacji działających na rzecz rolnictwa. W trakcie targów będą również wręczane nagrody i wyróżnienia w konkursach: Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, AGROLIGA, Doradca Roku oraz w plebiscycie Mistrzowie AGRO.

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (18)

  Moralność po katolicku, w dniu 06-07-2024 13:33:23 napisał:

  A to wszystko w cieniu cierpienia zwierząt i ptactwa.Obłuda i fałsz.Zwierzęta wpierw się "magazynuje" przyzwyczaja do dobrych,komfortowych warunków,by następnie poddać procesowi uboju.Humanitaryzm pełną gębą.

  odpowiedz

  • -5 (7)

  piotr, w dniu 06-07-2024 17:00:01 napisał:

  Partie lewicowe powinny sie tym zająć

  odpowiedz

  • -2 (4)

  Powiat , w dniu 06-07-2024 20:48:31 napisał:

  Extra

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Kibic , w dniu 06-07-2024 22:17:39 napisał:

  Do Autora artykułu o turnieju. Króla strzelców się nie wybiera,nim się zostaje strzelając największą ilość bramek.

  odpowiedz

  • -2 (6)

  do Moralności po katolicku, w dniu 07-07-2024 05:06:21 napisał:

  @Moralność po katolicku ---Hitler i Stalin tak samo byli katolikami jak Ty , bo sam kompletnie nie masz pojęcia co to jest religia i nie wal jakieś moralności po katolicku bo się ośmieszasz -pozdrawiam

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Yr, w dniu 07-07-2024 10:33:32 napisał:

  Jak tutaj ktoś napisał że Stalin i Hitler byli katolikami. To proponuję trochę się douczyć a nie siać propagandy . Stalin znawco to zbrodniarz a katolikiem w cudzysłowie był na potrzeby mordowania niewinnych ludzi. A co do Hitlera tak samo nie dość że był homoseksualistą to był i narkomanem i chorym psychicznie. Tak że nie porównuj normalnych ludzi na tym portalu do morderców i psychopatów. Ale na tym portalu widać że i takowi są. Miłej niedzieli życzę normalnym ludzikom a nie ludziom którzy coś słyszeli a odwracają żeby zaistnieć .

  odpowiedz

  • 0 (2)

  do piotruś4112, w dniu 07-07-2024 10:36:03 napisał:

  piotruś konserwatyści sekty to już swoje pokazali przez 8lat

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Xd, w dniu 07-07-2024 11:43:48 napisał:

  Blokują komentarze , miłej niedzieli życzę Komuna wróciła.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  polak, w dniu 07-07-2024 16:14:25 napisał:

  @Yr -to dlaczego Hitler był po błogosławieństwo na rozpętanie wojny u papieża a ludzie pseudo katolicy latający do kościoła na pokaz mają taką zawiść i nienawiść trochę poczytaj i rozejrzyj się co się dzieje wokół siebie jakie jest społeczeństwo wielcy pobożni z wypranymi mózgami

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Budowa magazynów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)