Dziś mamy 12 lipca 2025, sobota, imieniny obchodzą:

06 października 2021

Biegacze zjechali się do Paterka. Szubińskie liceum na podium

fot. pow.

fot. pow.

We wtorek, 5 października w Paterku odbyła się# Licealiada Powiatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Reprezentacje dziewcząt i chłopców I LO Szubin wywalczyły pierwsze miejsca w zawodach i uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego.

Materiał: T. Kaszewski - I LO w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ratownictwo medyczne to czas! Kierowco bądź czujny

Kierowco, jeśli widzisz ten znak to# jesteś przed szpitalem lub stacją pogotowia ratunkowego.

(czytaj więcej)
0

Trwa wzmożona aktywność kleszczy. Jak się chronić?

Trwa wzmożona aktywności kleszczy. Bądźmy ostrożni# podczas wypoczynku na świeżym powietrzu – szczególnie w lasach, parkach, na działkach i łąkach. W Polsce występuje ok. 19 gatunków tych pajęczaków. Warto wiedzieć, że powszechnie występujący w Polsce kleszcz pospolity jest pasożytem bytującym na ponad stu różnych gatunkach ssaków, gadów i ptaków.

(czytaj więcej)
0

Sezon na "kurki". Uważaj, pieprznika jadalnego można pomylić z lisówką

Zanim wyruszycie na grzybobranie zwróćcie uwagę #na 3 przykłady pomyłek, które sygnalizują nasi grzyboznawcy.

(czytaj więcej)
0

Rowerem przez Krajnę i Pałuki. Nowy przewodnik z opisanymi trasami

Masz ochotę na aktywny wypoczynek w pięknym otoczeniu natury? #Sięgnij po nowy przewodnik rowerowy powiatu nakielskiego i ruszaj w trasę!

(czytaj więcej)