Dziś mamy 15 grudnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2019

Andrzejkowy wieczór w KGW. Panie zasiadły wspólnie do stołu

fot. LZ

fot. LZ

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Królikowie spotykają się ze sobą bardzo często.# Tak było i w miniony weekend. Członkinie KGW zorganizowały andrzejkową kolację.

Kilkadziesiąt pań zasiadło wspólnie do bogato zastawionego stołu. Wszystkie dania przygotowały samodzielnie. Zanim jednak rozpoczęła się biesiada, złożono życzenia, odśpiewano gromkie „Sto lat”, wręczono kwiaty i okolicznościową kartkę z życzeniami najstarszej członkini KGW – Józefie Maciejewskiej, która obchodzi swoje 98. urodziny! Mimo sędziwego wieku, wciąż chętnie spotyka się z młodszymi koleżankami.

Przewodnicząca KGW Jadwiga Katafiasz poinformowała, na co przeznaczono pieniądze (4000 zł) pozyskane z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Zakupiono m.in. nową lodówkę, warniki do ciepłych napojów, zastawę stołową, a za resztę pieniędzy zorganizowano właśnie andrzejkowy wieczór. Kolejne takie spotkanie 20 grudnia – będzie to wigilia.

Piątkowy wieczór andrzejkowy został zorganizowany przez KGW Królikowo przy współpracy ze świetlicą wiejską i filią biblioteki. Wieczór umilił Włodzimierz Tomiczak z Chraplewa, który zapewnił oprawę muzyczną.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble łazienkowe
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Wypożyczalnia samochodów
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Blacharstwo
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Zabiegi odmładzające
Sprawdzanie geometrii kół
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)