Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

29 października 2019

„Młodzież Zapobiega Pożarom". Dwóch uczniów będzie reprezentować szkołę

fot. Agnieszka Bubczyk/Zespół ds. Promocji w ZS

fot. Agnieszka Bubczyk/Zespół ds. Promocji w ZS

Dnia 25.10.2019r. w Muzeum Ziemi Szubińskiej przeprowadzono kolejne w # powiecie nakielskim gminne eliminacje 42. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do rywalizacji tego dnia stanęło 16 uczniów z terenu gminy Szubin.

Konkurs jak co roku podzielony został na dwie części. W pierwszej z nich na uczestników czekał test składający się z 30 pytań.

Spośród wszystkich uczniów w każdej z kategorii wyłoniono pięciu najlepszych, którzy wzięli udział w drugim etapie polegającym na udzielaniu ustnych odpowiedzi na wylosowane wcześniej pytania.

W wyniku przeprowadzonych testów na liście laureatów, którzy będą reprezentować gminę Szubin w powiatowych eliminacjach w dniu 23 listopada w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nakle w kategorii szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Oto klasyfikacja na szczeblu gminnym:

I miejsce - Szymon Brzykcy
II miejsce - Oliwia Kramer
III miejsce - Jakub Komorowski - wszyscy z Technikum z Zespołu Szkół im. E. Chroboczka w Szubinie. Oprócz w/w udział wzięli z naszej szkoły nast. uczniowie kadeci klas wojskowych: Sara Obremska, Marcel Katafiasz oraz Miłosz Małek.

Gminę Szubin na szczeblu powiatowym OTWP reprezentować będą Szymon Brzykcy i Oliwia Kramer– członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP.

Gratulujemy zwycięstwa oraz życzymy sukcesu w dalszej rywalizacji.

materiał: Agnieszka Bubczyk/Zespół ds. Promocji w ZS

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)