Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
12 czerwca 2018

Wspólna zabawa na powietrzu. Powodzeniem cieszył się tor przeszkód

fot. TD

fot. TD

W sobotnie popołudnie 9 czerwca na boisku szkolnym w Rynarzewie Świetlica #Wiejska, sołtys, Biblioteka Publiczna i Szkoła Podstawowa w Rynarzewie urządziły Festyn Rodzinny.

Wspólną zabawę rozpoczęła kierowniczka świetlicy Krystyna Zębała życząc wszystkim miłych wrażeń. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dla milusińskich i dorosłych. Oblężony był dmuchany tor przeszkód, dużym wzięciem cieszyła się wata cukrowa, popcorn i słodycze. Dzieci miały możliwość wcielić się w wizerunek bohaterów ulubionych bajek poprzez pomalowanie twarzy.

W programie artystycznym wystąpiły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „SMERFUŚ II”, szkolny chór „Belcanto” oraz Maja Badzińska – laureatka Konkursu Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rynarzewie zaprezentowali swój sprzęt ratowniczy i włączyli kurtynę wodną dla ochłody. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich urządziły kawiarenkę z pysznym domowym ciastem i zapiekankami. Odbył się wspólny taniec Zumby, prowadzony przez Darię Mielcarek. Było to popołudnie śmiechu, zabawy i radości. Zbliżające się wakacje też nastrajały pozytywnie.

Tekst - TD

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne - na zamówienie
Masaż gorącymi kamieniami
SYPIALNIE
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Botox zmarszczki lwie
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)