Dziś mamy 5 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

16 marca 2020

Wiek nie gra roli. Kolejny sukces mieszkańca Szubina

fot. powierzone

fot. powierzone

W sobotę, 7 marca 2020 roku w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Rolniczych w #Środzie Wielkopolskiej odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego Gest o Puchar Burmistrza Środy Wielkopolskiej. Wśród wszystkich uczestników znalazł się szubinianin Jerzy Dulka.

Pan Jurek Dulka zaczął tańczyć kilka lat temu pod okiem instruktorki pani Doroty Gołębiowskiej. Trenuje dwa razy w tygodniu w Bydgoszczy – tańce standardowe i latynoamerykańskie. Jednak, gdy tylko ma okazję ćwiczy również w domu. Taniec to nie tylko jego pasja, ale też sposób na utrzymanie kondycji i dobrego zdrowia. Wraz ze swoją partnerką Edytą na tegoroczny turniej przygotowywał się pół roku.

Turniej każdego roku cieszy się dużą popularnością. Startowały pary z całej Polski, a najmłodsi tancerze mieli zaledwie 7 lat. Natomiast w kategorii hobby udział wzięły 22 pary, w tym 3 pary z Rynarzewa. Szubinianin uzyskał tytuł najbardziej charyzmatycznego tancerza turnieju.

W tym roku gwiazdą wieczoru był Tomasz Barański - polski tancerz zawodowy, choreograf, instruktor tańca sportowego, założyciel grupy tanecznej „Next”. Ze swoją partnerką zaprezentował dwa pokazy taneczne. Puchary i dyplomy dla zwycięzców poszczególnych kategorii wręczali: Burmistrz Środy Wielkopolskiej – pan Piotr Mieloch i dyrektorka Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej – pani Ewa Kusik.

W tym miejscu pragniemy pogratulować panu Jurkowi tanecznych sukcesów, ogromnego zaangażowania w swoją pasję, a także świetnej kondycji. Życzymy dalszych sukcesów!

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół rozkładany + 6 krzeseł
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Narożniki
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Blacharstwo
Wagi sklepowe
699PLN 500PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)