Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

05 listopada 2019

Warzywa odegrały znaczącą rolę. Wspólna zabawa w Słonawach

fot. Mirosław Rzeszowski

fot. Mirosław Rzeszowski

Już po pracach w polu. Przyszedł czas na świętowanie. Biblioteka w # Słonawach wspólnie ze świetlicą wiejską przygotowały zajęcia, w których ważna rolę odegrały warzywa.

Dzieci ze Słonaw brały udział w konkurencjach „sadzenie i zbiór ziemniaków”, wyścigi i rzuty pyrkami do celu.

Potem wszyscy przenieśli się do pomieszczeń i tam dziecięce drużyny rywalizowały ze sobą o palmę pierwszeństwa w grach i zabawach.

Zwieńczeniem wydarzenia był poczęstunek pieczonymi w ognisku pysznymi kartoflami. Zajęcia przygotowały: kierowniczka biblioteki P. Ewa Wesół i kierowniczka świetlicy P. Halina Tacka.

materiał: Mirosław Rzeszowski 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Tonery Directions
27PLN
Masaż leczniczy
Wypożyczalnia samochodów
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)