Dziś mamy 15 grudnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:

13 marca 2018

Szubin dumny z Ryszarda Adamczewskiego. Kilka razy stawał na podium

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

Miło nam poinformować, iż mieszkaniec Szubina Ryszard Adamczewski w dniu 24 lutego #2018 roku zdobył I miejsce w konkurencji trójskok z wynikiem 10,24 m oraz II miejsce w konkurencji skok wzwyż z wynikiem 136 cm w kategorii wiekowej M 70 w XXVII Halowych Mistrzostwach Polski Masters w Lekkiej Atletyce w Toruniu.

Warto zaznaczyć, iż w ogólnej klasyfikacji punktowej uplasował się na trzecim miejscu wśród wszystkich zawodników.

Na zdjęciu gratulacje Ryszardowi Adamczewskiemu składa członek Rady Wojewódzkiej LZS- Eugeniusz Grobelski. Serdecznie gratulujemy.

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 27 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)