Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

23 maja 2020

Szachowych zmagań ciąg dalszy. VII Turniej Szachowy Lichess UKW

W Bydgoszczy odbył VII Turniej Szachowy Lichess UKW z udziałem zawodników gminy #Szubin. Dodatkowo przeprowadzono imprezy towarzyszące - Turniej Szachów Fischera - Chess960 i Turniej Antyszachów - Antichess.
Do samego końca lokaty na podium pozostawały niewiadomą. I miejsce wywalczył Kamil Ignacak (Bydgoszcz) - 18 punktów, II miejsce zdobył Adam Jagodziński (I LO Szubin / Miastowice) - 16 punktów, a III miejsce zajęła Danuta Karwowska (UKS Szachowa Dwójka Szubin) - 13 punktów. W rozgrywkach wzięli udział także: V miejsce Konrad Hilscher (I LO Szubin) - 12 punktów, VI miejsce Filip Biernacki (I LO Szubin) - 10 punktów i VIII miejsce Marek Biernacki (I LO Szubin) - 6 punktów. Grano tempem 10+0 w czasie jednej godziny.
 
Materiał: PS
Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolery - mezoterapia skóry
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Drukarka fiskalna Epson
2499PLN PROMOCJA PLN
Zabiegi dla panów
Pieczątki Colop
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Konstrukcje stalowe
Narożniki
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)