Dziś mamy 26 lutego 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2023

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

fot. Ministerstwo Cyfryzacji

fot. Ministerstwo Cyfryzacji

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

Z Karty Dużej Rodziny korzysta obecnie już 1,7 miliona rodzin wielodzietnych, czyli ponad 4,8 miliona osób. Dostępne dzięki niej zniżki oferuje aż 12 611 tysięcy partnerów w ponad 32 tysiącach lokalizacji. Z Karty Dużej Rodziny skorzystasz niezależnie od dochodu.

Pakiet korzyści

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i uprawnień dla rodzin "3+". Dzięki niej, skorzystasz z oferty instytucji publicznych i firm prywatnych, m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej. Partnerami KDR są sklepy dla dzieci, z odzieżą, obuwiem, księgarnie, hipermarkety, sklepy elektroniczne, jubilerskie, ośrodki wypoczynkowe, kina, baseny, centra rozrywki... i wiele, wiele innych. Jak zyskać zniżki?

Zacznij od złożenia wniosku o przyznanie Karty Dużej Rodziny. Możesz to zrobić w urzędzie (gminy lub miasta, w którym mieszkasz) albo online - na portalu Emp@tia. Więcej szczegółów, jak to zrobić, znajdziesz tutaj. Kartę uzyskasz bezpłatnie.

Zrób to prościej

Jeśli przyznano ci już Kartę Dużej Rodziny, nie musisz składać wniosku o kartę plastikową. Skorzystaj z cyfrowych ułatwień i karty elektronicznej (mobilnej) w aplikacji mObywatel.

Karta Dużej Rodziny w mObywatelu dostępna jest dla każdej dorosłej osoby (rodzina "3+"), która ma ważny polski dowód osobisty, lub dla każdego dziecka (rodzina "3+"), które posiada mLegitymację szkolną.

Jak znaleźć KDR w mObywatelu?

Jeśli pobierasz mObywatela po raz pierwszy i chcesz mieć w nim Kartę Dużej Rodziny – na głównym pulpicie mObywatela wybierz duże koło ze znakiem plus (+), podpisane „Dodaj swój pierwszy dokument” i potwierdź dostęp profilem zaufanym. Następnie z listy dostępnych dokumentów wybierz mKDR – mobilną Kartę Dużej Rodziny.

Aplikacja mObywatel jest dostępna na urządzeniach z systemami Android i iOS. Jest bezpłatna, bezpieczna, przygotowuje ją zespół NASK.

  • Jeśli używasz urządzenia z systemem Android – pobierz tutaj.
  • Jeśli używasz urządzenia z systemem iOS – pobierz tutaj.

Masz pytania na temat aplikacji? Odpowiedź znajdziesz na gov.pl/mObywatel.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Karcie Dużej Rodziny? Sprawdź na gov.pl.

Źródło: Ministerstwo Cyfryzacji

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Ja, w dniu 30-11-2023 08:55:15 napisał:

    M co,? co oni wymyślili Zyganko bierze na te ich tam pomysły .

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Budowa hal
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)