Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

02 maja 2019

Polskie symbole narodowe. Nauka sprawiła dzieciom wiele radości

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 30 kwietnia 2019 roku mury Muzeum Ziemi Szubińskiej gościły całe # Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie na zajęciach dot. nadchodzących świąt majowych.

Kustosz Kamila Czechowska aktywnie zachęcała uczestników do wzięcia udziału w lekcji. Z prezentowanej aktualnej wystawy z IPN Rzeszów SYMBOLE NASZEJ HISTORII dzieci dowiedziały się o naszych symbolach narodowych, które pełnią jakże ważną rolę w podtrzymywaniu tożsamości narodowej.

Przedszkolaki zapoznały się ze świętami majowymi i ich znaczeniem. Praca przy mapie, zabawa w dopasowywanie dat z odpowiednim świętem czy przemarsz żywej flagi po auli muzeum sprawiła dzieciom wiele radości.

Na zakończenie nasi milusińscy obejrzały krótki film z IPN Kraków- POLSKIE SYMBOLE NARODOWE.

materiał: Kamila Czechowska

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Narożniki
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Lipoliza injekcyjna
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)