Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2022

Mecz z Orłem Kcynia. Padło dziesięć bramek

fot. archiwum

fot. archiwum

Nie było niespodzianki na boisku w Kołaczkowie, gdzie miejscowy # LKS nie stawił większego oporu wiceliderowi tabeli w ramach 20. kolejki rozgrywek piłkarskich B - klasy. Zawodnikiem meczu niewątpliwie Adrian Dziejak, który czterokrotnie trafił do siatki.

Mecz, który odbył się w miniony weekend w Kołaczkowie pomiędzy miejscowym LKS - em, a Orłem Kcynia można było nazwać rywalizacją Dawida z Goliatem. Po przeciwnych stronach boiska stanął wicelider tabeli i ostatni zespół w tabeli grupy III, bydgoskich rozgrywek piłkarskich B – klasy. Goście od początku, aż do samego końca kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. W efekcie czego zebrani kibice oglądali jednostronne starcie. Oczywiście nie byli z tego faktu zadowoleni, ale niestety nie było to nic nowego na boisku w Kołaczkowie w tym sezonie. Bardzo dobre zawody rozegrał Adrian Dziejak, który czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. Równie udany występ zanotował Dawid Laskowski, który bramkarza gospodarzy Marcina Czerwińskiego pokonał dwukrotnie.

Dzięki tej wygranej kcyński zespół zbliżył się na cztery punktu do Gryfu Sicienko, ale do rozegrania pozostały zaledwie dwie kolejki, więc szansę na wyprzedzenie rywala są minimalne. Przed zespołem z Kołaczkowa natomiast walka z Orłem Przyłęki o opuszczenie ostatniej pozycji w tabeli. Decydująca będzie nadchodząca kolejka gier i mecz LKS z Hutnikiem Tur.

LKS II Szubinianka/Victoria Kołaczkowo – Orzeł Kcynia 0:10 (0:4)

Bramki: Adrian Dziejak 4, Dawid Laskowski 2, Oskar Frydrych, Norbert Frydrych, Miłosz Wąs, Kacper Wąs

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Zawodnik , w dniu 19-06-2022 21:36:58 napisał:

    Radek na boisko ha ha

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)