Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2020

IV Turniej Szachowy w Mroczy. Jak poszło zawodnikom z gminy Szubin?

fot. PS

fot. PS

W sobotę 15 sierpnia odbył się IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Mroczy z #udziałem zawodników z czterech województw.

Kierownikiem zawodów był Mirosław Kozielski, a obowiązki sędziego głównego sprawował Ulrich Jahr. W openie B na podium stanęli: I miejsce Jacek Górny (BKS Chemik Bydgoszcz), II miejsce Alan Jagodziński (I LO Szubin / LKS Chrobry Gniezno), III miejsce Olaf Jagodziński (I LO Szubin / LKS Chrobry Gniezno). V miejsce wywalczył Zygmunt Majdan (Szkocja). W openie A pierwsze trzy lokaty zdobyli: I miejsce Paweł Jaroch (UMKSz Jaćwież Suwałki), II miejsce Marek Olszewski (BKS Chemik Bydgoszcz), III miejsce Andrzej Maciejewski (NOK Nakło). Na V miejscu uplasował się Piotr Szybowicz (I LO Szubin / UKS Szachowa Dwójka Szubin). Na listach startowych znalazło się 60 szachistów. Grano przy wykorzystaniu systemu szwajcarskiego, na dystansie 9 rund, tempem rapid 10+4.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metryczka dziecka A4
20PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)