Dziś mamy 17 września 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

19 sierpnia 2019

Grand Prix rzutu podkową. Rekordowa frekwencja na zawodach

fot. Beata Danielewska-Szymczak

fot. Beata Danielewska-Szymczak

Aż 32 osoby stanęły do rywalizacji podczas czwartego turnieju z cyklu # Grand Prix Szubina w rzucie podkową. Podczas kolejnego turnieju poznamy ostatecznych zwycięzców.

W minioną niedzielę w turnieju udział wzięło: siedemnastu mężczyzn, osiem kobiet, dwie dziewczynki oraz pięciu chłopców. Wyniki przedstawiają się następująco:

Dziewczynki:
1. Justyna Walczak - 63 pkt.
2. Zofia Krzywdzińska - 27 pkt.

Chłopcy:
1. Maciej Sobczak - 171 pkt.
2. Krzysztof Lubawy - 97 pkt.
3. Miłosz Baczyński - 53 pkt.

Kobiety:
1. Maria Walczak - 95 pkt.
2. Beata Danielewska – Szymczak - 76 pkt.
3. Agnieszka Tulińska - 72 pkt.

Mężczyźni:
1. Daniel Lubawy - 138 pkt.
2. Henryk Sobczak - 119 pkt.
3. Krzysztof Walczak - 104 pkt.

Po czterech turniejach w ogólnej klasyfikacji dziewczynek prowadzi Anna Winkowska, przed Zosią Krzywdzińską i Justyną Walczak. Wśród chłopców póki co najlepszy jest Maciej Sobczak, dalej klasyfikują się Jerzy Szymczak i Miłosz Baczyński.

W kategorii kobiet prowadzi Beata Danielewska-Szymczak. Tuż za nią są Agnieszka Tulińska i Gabriela Sobczak. Antoni Nawrocki jak dotąd triumfuje wśród mężczyzn, wyprzedzając Daniela Lubawego i Roberta Sobczaka.

Najlepszych zawodników całego Grand Prix poznamy zaraz po ostatnim, piątym turnieju, który zostanie rozegrany 8 września.

materiał: Beata Danielewska-Szymczak

Oceń artykuł: 1 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble łazienkowe
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Budowa hal
Masaż gorącymi kamieniami
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)